Jump to content
GIGN Forum

About Vista


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Veletos uzzinat + - mana gadijuma vairak bus tolka vai nea.

Tatad sistema 2gb+ 2gb kurus xp vel neizmanto= vista bus veseli 4 izmantojami.

CPU 2.5 dual core itka normals del vista

Video x1900 xtx512 domaju pavilks.

Vienigais kas mani interese ko es izmantosu tas ir, lielai video kolekcijai tf2 coreli, photoshop, nets, un citas speles ka wow la2.

Vai bus man iespejams so visu istenot bez problemam uz vista, jo dzirdeju ka ta ar spelem gluko.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi esi dzirdējis vista diezgan slikti atbalsta spēles.Bet vari jav mēģinat. wow , cs ,tf2 iet uz vistas ,bet par pārējam spēlēm nezinu , pfotoshops ari iet nets ari normāli strādā.

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

64-bit operētājsistēmas atbalsta 4gb ramu.

Cik dzirdēju no normāliem lietotājiem, ar 64-bitu Vistu problēmu nav.

Pats lietoju 32bitu Vistu, nesūdzos, patīk :) un ar spēlēm nekas man nav gļukojis.

Un zem Vistas ir ļoti viegli dzīvot ar limited usera tiesībām, daudz vieglāk nekā ar XP.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas pagaidām (man) neiet no visām progām ir Sony video vegas, bet kopumā, ja kompis velk, tad vistai nav ne vainas.

Brīžiem krīt uz nerviem, ka viņa vislaik pārprsa vai tu to gribi, vai tu to vēlies, atļauj to...zvani 909...

Galu galā XP āpat izmirst, Maiks teica, ka rūpēsies par XP līdz 2013 gadam, bet bieļauju domu, ka kāds ķēms sēdēs ofisā un vienkārši blenzīs monī. 3 paka arī, ja nemaldos, iznākusi, tākā api vairs īsti nebūs, tāpat nāksies pāriet, ar laiku, uz vistu.

Link to comment
Share on other sites

Brīžiem krīt uz nerviem, ka viņa vislaik pārprsa vai tu to gribi, vai tu to vēlies, atļauj to...zvani 909...

Galu galā XP āpat izmirst, Maiks teica, ka rūpēsies par XP līdz 2013 gadam, bet bieļauju domu, ka kāds ķēms sēdēs ofisā un vienkārši blenzīs monī. 3 paka arī, ja nemaldos, iznākusi, tākā api vairs īsti nebūs, tāpat nāksies pāriet, ar laiku, uz vistu.

a, man gan vegas iet uz vistas, vienkārši vajag viņu startēt As Administrator

Link to comment
Share on other sites

Esmu testējis portabļus ar vistu, konfigs jamiem bija normāls. Taisnība jau vien ir tam teicienam, ka Vista ir putns, kas nekad nelidos..

Es personīgi neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Vistu apmēram 9. mēnešus un esmu vairāk kā apmierināts, iet visas spēles ko līdz šim esmu instalējis, kā arī visas programmas ko lietoju pirmstam uz xp, izņemot RegCleaners dažkārt nogļuko, bet ar to var izdzīvot.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...