Jump to content
GIGN Forum

Pamācība , Top Adreses


Recommended Posts

Varbut daudzi so jau zin ,bet varbut daudzi ne tadel nolemu uztaisit pamacibu ,ka uztaisit top sites lidzigi ka wo*.lv .

Tad nu saksim:

1. Ieladejam top sites te.

Tad uz deskstopa atarhivejam musu top sites un parsaucam par topadreses ,var ari citu vardu ,nav liela starpiba!

2. Tad uz mapes uzpied cut un iemet to C:\AppServ\www , vai cita www direktorija ,atchiriba kadu programmu tu lieto.

3. Tagad aizej uz C:\AppServ\MySQL\data uz izveido tur mapiti ar vardu topadreses

4. Tagad ej uz savu interneta parluk programmu un ieraksti http://localhost/topadreses/install

5. Izvelies valodu un spied GO

untitled.JPG

6. Seko visu pec bildes noradijumiem

2.JPG

7. Kad viss gatavs ejam ADMIN PANEL un ierakstam tur savu pass un parlabojam visu pec savam vajadzibam.

8. Ieej TOP un parbaudi vai viss iet

Tas nu butu viss , ja rodas kadas neskaidribas sutat PM.

Pamacibu veidoju es , nav atlauts kopet bez manas atlaujas!

Edited by tipa elvis
Link to comment
Share on other sites

jēka :10cm: tāda, ka siči kādu laiku paspēlēsies, padirsīsies, un paši sapratīs ka viņiem ir divi klienti un tie paši pazīstami purni, un netaisīs vairs postus, kā uztaisīt pašam savus topsites...

Link to comment
Share on other sites

Nu es novilku to šitu, apstijos - itkā viss ok, visi post un get lauki tiek eskeipoti, tākā sql injekciju caurumi nav! Nemīž! :thumbsup:

Edited by duplets
Link to comment
Share on other sites

Links izlabots.!

Viens calis man prasija ka izveidot to pogu ko weba paradit.

Tad nu luk ,vispar tagad tu ieliec to savu saitu ,nu registrejies tad pec registresanas tev to skriptu parada!Un ja kads uz vinja spiez tev nak klat rates vai kas tamlidzigs nu opsinj ta lietinja lai saits klutu aukstak ranka!

Link to comment
Share on other sites

Vari meigniat uztaisit divas topadreses katru ar citu datu bazi vinai noradi galvena voladu kadu tu gribi un otrai citu kadu tu gribi un tad bus viena adreses

localhost/topadreses

un otra

localhost/topadreses2

citu veidu nezinu bet meiginasu palidzet!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...