Jump to content
GIGN Forum

čīteris Novijas !


Kz.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu un ka chiitoja!! samurays pareizi saka! ja vins nav chiitojis gignaa tad kaada jums vispaar gar to dariisana!! es pats esmu ex-baned @ gign and so what?? es pazīstu novijas labaak nekaa juus un zinu ka gignaa vins nekad muužā nečītotu!!

Link to comment
Share on other sites

Ja arii tas bija novijas... tad tagad vinjam manupraat veelme 4iitot gignaa buus nokritusi liidz 0, jo tagad admini laiku pa laikam pieveersiis vinjam uzmaniibu!

p.s. bet es vinju ljoti reti redzu serverii ja nemaldos ar niku novijas vinju esmu manijis tikai 1 reizi!

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kapec tik liela uzmaniba ir pieversta vinam ko? It seviski ja vins seit tik patka nespele, vienigi foruma uber biezais rakstitajs... Tad jau piemeram pa kadu sitadu SauSagE^^ ari var sakt dirst, mosk sis ari vienu reizi te spelejis, bet citojis ir.. Ble vispar pats atceros ka pirms kadiem 3 gadiem ari krusiju ar paligprogramam, tie tik bija laiki, protams kada draugu vai ari tika atrasts kads 1 dienas serveris :) Tagad vispar, gadus 3 nav pc citi. Var jau but kad kaut kur kadu dienu esmu netisam kaut ko novilcis, bet stipri saubos..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Par šito lietu - kāds var pierādīt ka tas ir tas pats novijas? Ja nevar tad vispār nav ko runāt, ja arī var tad varētu spriest ko darīt.

Linkā ko iedevu bija topiks, un serveris kur viņu pieķēra. Un pats arī diskutēja tur, takā nekāds fake nav.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...