Jump to content
GIGN Forum

Training Video


snake5
 Share

Recommended Posts

http://yy.lv/download.php?f=132765

nezinu, ko par to teikt, mans pirmais video edits uz Sony Vegas 5.0.. :10cm:

lieku šeit, lai uzzinātu jūsu domas par šo, khm, :lolza: "meistardarbu" - kā ar efektiem, kas vēl jāmācās, etc.

nezinu, vai CS video kādreiz veidošu, jo pie labiem fragiem netieku, bet, ideju ir daudz, varbūt kādreiz kautko foršu uzveidošu.. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:lolza: "meistardarbu" - kā ar efektiem, kas vēl jāmācās, etc.

Piedod, bet es patiešām nesaprotu ar kuru galu tu domāji, kad izdomāji te ielikt savu video. Nu kāda no viņa jēga? Vēlies uzzināt mūsu domas par šo khm? Vienīgais, kas tur bija daudz maz sakarīgs bija mūzikas izvēle, tas arī viss. Tas, ka tu māki atvērt Vegas'u, ielikt tur savu kastu šaušanu un nospiest pogu 'RENDER' nenozīmē, ka tu esi apguvis šo programmu, esi nenormāli kruts moviemeikers, esi izveidojis kaut ko radošu un visiem tas tagad interesēs. Vai nu cītīgi lasi tutorialus un mācies, vai arī aizmirsti par to visu. Nekas pats no sevis nenotiek. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tu māki atvērt Vegas'u, ielikt tur savu kastu šaušanu un nospiest pogu 'RENDER' nenozīmē, ka tu esi apguvis šo programmu, esi nenormāli kruts moviemeikers, esi izveidojis kaut ko radošu un visiem tas tagad interesēs.

Nu tieši tā!

Tāpēc es klāt piemetu vēl dažus efektus, par kuru labumu arī jautāju ;)

Turpat pieliku roku arī pie t.s. Green Screen, iedvesmojoties no nesen šeit ieliktā video.

Otra topika jēga - atrast cilvēkus, kuriem šādi tādi fragu demfaili mētājas, tutoriālus varu izskatīt un varu neizskatīt, ar iemācīšanos problēmu nav :)

Nu ja nevienam nebūs, varu vienīgi par sevi likt.. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...