Jump to content
GIGN Forum

Sudziba


BossX
 Share

Recommended Posts

Karoch bosx! par unbanu vienkaarshi vari aizmirst jo tev bija 100% wh! Varbuut tu esi taads dolbanutijs, ka domaa kaar wh vars speeleet un ka taa ir vinea no parasta speeleetaja ikdienaa pielietojamaam programaam!!!! Atbilde ir faking neee!!! nedriiks citiem speeleetaajiem nezinot saktiities uz vinjiem caur sienu!

AAAAA vari noskatiities demku, lai redzeetu savu WH! Muhahahahaah! :sparta: THIS IS GIGN! LOL!

Link to comment
Share on other sites

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: jonathan

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: xXx BossX

BAN] Iemesls banam: bans nav nonjemts

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 4 minutem 1 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ------------------------------------------------------------------

nonemiet mana coma kompim banu tak nost vins tur vispar nepricom

Link to comment
Share on other sites

uz uz ekrana adresi sii demo

Iistais demo ir tas, kuru tu ieliki pats saakuma kaa pievienoto failu de_itlay_gign...

Kad iemaciisies demku apstiities tad arii vareesi izskaidrot taas situaacijas ko ieprieksh mineeju! Pagaidaam neviens veel nav teicis ka tev nebij chiiti, takaa bans paliek i vsjo!

Link to comment
Share on other sites

Kad iemaciisies demku apstiities tad arii vareesi izskaidrot taas situaacijas ko ieprieksh mineeju! Pagaidaam neviens veel nav teicis ka tev nebij chiiti, takaa bans paliek i vsjo!

] viewdemo weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem

Playing demo from weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem.

Coudn't open demo file weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem.

Viewdemo: couldn't load demo weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem

nu nevaru atvert parejos failus varu bet to nee

Link to comment
Share on other sites

Playing demo from weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem.

Coudn't open demo file weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem.

Viewdemo: couldn't load demo weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.dem

nu nevaru atvert parejos failus varu bet to nee

Demo file completely loaded.

Demo file completely loaded.

Disconnected.

Demo playback stopped.

Automatic connection ret

un ta vel sads te ar

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan kādēļ tev nerāda!Bet nu diža jēga jau nebūs no tā ka tu apstīsies demo!

Es vēlētos lai vēl kāds admins noskatās demo un pastās tās manis iepriekš minētās situācijas! Jo pagaidmām visi tikai raksta kau arī demku noskatījušies!

Link to comment
Share on other sites

Es vēlētos lai vēl kāds admins noskatās demo un pastās tās manis iepriekš minētās situācijas! Jo pagaidmām visi tikai raksta kau arī demku noskatījušies!

nu nezinu gan pagaidam skatos ka tu vkienigais esi redejis

parejie nav pieninejsi ka noskatijusies

moska viniem ar nerada

moska fails bojats

Link to comment
Share on other sites

Lai tevi un manu draugu Lavrx'u iepriecinātu, noskatījos demo. Un vari droši nepist mozgas te, ka nav wh. Tāds foršs moments. Tur sēdi augšā lodziņā gaid, kad kāds tur lejā līdīs ārā. Izlien atšauj. Labi tas tā, bet pēc tam vēlviens izlien tur mazajā lodziņā, kuru tu nemaz neredzi, jo tev awp mērķa melnā daļa to aizsedz. Bet nē, tu tak mums esi Čaks Noriss kurš zina, ka tur kāds iznāks. Nemaz nerunājot par citiem foršiem momentiem.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Bullet tas moments veel taa tur vareeja buut kaada shara! Mani vairaak paarliecinaaja kur arii ar botgunu vinsh prosta zinaaja ka naaks no kreisaas puses tunelja gala chalis ar awp! Ja man buutu kaadi 4iiti uz kompja tad apstiitos veelreiz!

Veel jau pec taa kur vinsh tos divus noshaava seko menmonts ka caur griidu lupij uz to kas naaca pa C!

Link to comment
Share on other sites

tā kā šitas topiks sāk palikt interesants, nolēmu noskatīties arī demo... mans skarbais viedoklis ir - 100% WH

p.s.

noskatoties ar kvadrātiem uzreiz viss ir skaidrs, jo dažās situācijās pareģa spējas ir vienkārši teicamas... it īpaši uz čaļiem, kas iet walkā

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...