Jump to content
GIGN Forum

Salvija


Don Bass
 Share

Recommended Posts

:) bet pirms tu domā to lietot, iečeko jūtūba "salvia trip". paskaties, kas tur īsti notiekas, kad paķer dūmu :)

Video esmu skatijies, un tieshi tas mani pievilinaja. Legals veids kaa apsisties B)

Varbut ir iespejams kautkur nopirkt jau gatavu mantu? Kads nezin?

Vai varbut kads darznieks var padalities? ;)

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka mans draugs 1reiz to pīpēja, tad efekts uz pāris minūtēm bija vienkārši graujošs.... Viņš vārtījās pa zemi, kko brēca/rēca utt.... Bet tas ātri pazuda, tikai pēc viņa teiktā sapratu, ka galva turpināja griezties pēc tam kādu laiciņu...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

;)

(ja man to teici)

Nepīpēju :P Negribas nemaz sākt ne cigaretes, ne ko "smagāku" :D Vienīgais mīnuss, ka pasīvi smēķēju 9 gadus... Tā ka paša plaušas nav nemaz diez ko tīras.... :(

Link to comment
Share on other sites

lol, tu 1g dienā kuriji? :D

es viendien uztaisiju tādu ballīti, paņēmu grameli un pīpēju visu dienu. teikšu, ka pietika atliektiem galiem, un pat 2iem. ;) neticas, ka tu dienā viens gramu bombī cauri.

Link to comment
Share on other sites

:D

es viendien uztaisiju tādu ballīti, paņēmu grameli un pīpēju visu dienu. teikšu, ka pietika atliektiem galiem, un pat 2iem. ;) neticas, ka tu dienā viens gramu bombī cauri.

Pie šitā tak pierod. Man ir paziņa, kurš (nepārspīlējot) nedēļa izvelk ~10g. Vienkārši bieži pīpējot, organisms pierod pie tā šita. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...