Jump to content
GIGN Forum

Domēns


overmind
 Share

Recommended Posts

Tākā es esmu galīgs nūbs šajā jomā (domēni un viss ap to), ceru uz kādu palīdzību.

Lieta ir sekojoša, nopirku nano.lv hostu un domēnu. Tā kā hosts manas vēlmes neapmierināja, sadomāju pieslēgt labu netu, turēt lapu un visas figņas mājās. Bet, ir viens BET.. Kas man jādara lai piesaistītu domēnu savam IP? Jāsūta vēstule NIC'am vai tam pašam nano.lv, vai.. ? Kā tas vispār notiekās.?.

Ceru, ka kāds tiešām izpalīdzēs, pateiks, kas un kā jādara...

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka tas viss iet caur nic, bet nu šajā gadijumā, griezies pie nano.lv, lai pārliek uz jauno ip

(tās ir tavas tiesības, palasi līgumu!).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Noskaidro, uz kā tas domēns ir uzlikts. Ķipa uz tevis ( tu esi kontaktpersona? ) vai uz nano.lv. Ja uz tevis, tad sūti meilu pats NICam un viss kedā, ja nē, tad caur nano daries.

Btw, kas tieši tevi tur neapmierināja? Ko viņi nepiedāvā tādu, kas tev vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Skāidrīte.. znachit jāsūta uz nano.

Sākumā bij tas, ka es varēju izveidot tikai vienu MySQL datubāzi, kaut manā paketē bij uzrādīts ka varu uztaisīt neierobežotu skaitu + vēl bieži chakarējās phpMyAdmin, neuzrādijās pat tā viena datubāze.. Sūdzējos, teica ka izlabos, bet nekā..

Otra lieta, radās vajadzība pēc MSSQL klienta, runāju vai var pieslēgt, teica ka jā, bet atkal, tā arī to neizdarija..

Nui nafig, ja man jābeidz savi nervi un pirksti rakstot viņiem entās vēstules, tad labāk hostējos mājās, vai izvietoju savu kasti kādā datu centrā ..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...