Jump to content
GIGN Forum

Kā Ielikt Cs 1.6 Pluginus Un War3ft


Recommended Posts

Kaa man var ielikt cs 1.6 pluginus un kaa vinjus jaaiesleedz ??? :? luudzu paliidziet

dry.gif dry.gif dry.gif confused.gif confused.gif confused.gif

Ja tu nebutu tads idiots tad ari varetu itka pastities gign.lv un tad tu pamanisi 6eit ir daudz kas tads ko nezini un vari ar atrast sev vajadzigos jautajumus !! lol tu tak esi pilnigs luzers!!!! :superlol: Edited by harison555
Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee: Blja neceliet vecos jautajums bezcerigs gadijums :thumbsdown: ja slimkums meklet ieij war3ft.com noka4a iemet csctrike mape talak aizeij lidz mapei scripting un atver programmu compile kaut ko vins daris pec tam kad darbiba gala atver mapi compiled tikai nesajauc ar mapi compiled un programmu compile ieksa mape compiled ir war3ft.amxx iemet mape plugins un so nosaukumu ieraksti plugins.ini tas atrodas mape configs lol un ja tu man uzprasisi ka uzlikt save xp es nosausos :fsckinsad: visas sis mapes ir cstrike\addons\amxmodx pluginus vari meklet seit http://forums.alliedmods.net/search.php tikai kad pasa leja izveleties ka ka4at ka4a get source un ka4a ieksa mape scripting un dari to pasu ko es rakstiju :thumbsup: vaidzetu iet Edited by lapsis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...