Jump to content
GIGN Forum

Gign Pub Movie 2008?


FraGment
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D karoche tur bija multi-kill neatceros kuraa minuutee, bet ja atcereeshu ielikshu http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-05-01...126-de_nuke.zip

Manā skatījumā -4 ir nekas...

Vajag interesantus momentus. Piemēram, man šodien gadījās -5, un tad pēkšņi komandas biedrs mani caur sienu ar awp nošāva. Man šķiet, tas ir interesanti! +šo -5 padara interesantāku fakts, ka viens no viņiem bija bloodlords. :)

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Ideja ir vienkaarshi super! Beidzot savus -7 ar awp vareeshu paraadiit (protams ja jums tie buus pietiekami labi lai liktu muuvijaa) ir veel kaadi fragi no -3-6 bet tas nau tas kas ir -7 ar awp!!!

p.s. es ietiktu vienu lietu - nedriikst buut nevairaka par vienu momentu no speeleetaaja! Respektiivi lai nebuutu taa ka @ movie paraadas tikai labaakie fragi no krutaakajiem speeletajiem! tipa katram vins slots :D :D

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

lol, amnij noskaties demku kā tas viss sanāca ne jau parasts -4 es tur nobijos kratīju tēmekli no vienas malas uz otru tur kārtīgais černis, vismaz iezviegt varēs tāds roflīīgz -4 :D

Man ir bijušas -6, -7 tikai uz vecās, nokautās windas. :( Un daudzas neesmu nemaz nokačajis, so ja atradīšu, ielikšu.

P.S - Kas ir redzējis hikki-themovie? Tur viņam bija -8 vai -7 prosto naisegg, kas ir redzējis to mūviku sapratīs par ko es runāju, bet enivej hikkijam jauzprasa demo ieraksts, viņš tur pa masta-movies laikam dzīvo, katrā gadījumā kad būs laiks, tad arī paprasīšu...

Link to comment
Share on other sites

isti neatceros , bet man liekas ka speleju ap kadiem 3 sakot odigy kadas 2-4 mapes un pec tam velaak vakara ap kadiem 8,9 paris mapes izbliezu , atceros viena no dustiem man bija smuki fraagi , bet taa laikam bija pedeja mape ko es speleju ap kadiem 11

Link to comment
Share on other sites

Vispār ir nepareizi izplānots, šis viss saucās gign pub movie 2008 , 2008 nozīme ka fragi būs visa ši gada, sezona garumā a mēs ko te darām GIGN Pub Movie last week :muahaha: tadu topiku jau vajadzēja labu laiku iepriekš lai ietvertu visus interesantākos gign momentus :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

pats atceries pēdējo reizi kad tu ar galvu domāji? Tavs komentārus neviens neprasija. Nav demo. Pravaljivaj. Ja man neuzticētos vai dotu demo?

lūgums dzēst visus šitos debīlos komentus no pokemoniņiem kas nedod demo un tikai maisās pa kājām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...