Jump to content
GIGN Forum

Tas Ir Tizli..


NeoX
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nu tur ir ari tavas pamacibas Lecter :) Es uzskatu kad tomer ja jasnobrucina un ta vieta jaieraksta lieliem buriem , NEZAGT ----> =) Es uzskatu ja tu njem pamacibu un atstaj autortiesibas , tas ir normali... Neko 6ausmigu tur nesaskatu, bet nu kad kk tizli pielabo, izkjemo + nozog macho avataru, tas nav piedodams :)

Link to comment
Share on other sites

;) nav jau tas tik grūti, tie kas atbalsta šo ideju saka JĀ !

EDIT:

Ha 2.1.6 vis vieglāk hakojamais forums pasaulē :)

esmu PAR!

bez brutalitātes mūsdienās mazos jokdarus pārmācīt grūti! Ja vien viņi nav saistīti ar kristietību, bet cik man zināms, baušļos bija kautkas "tev nebūs zagt" tākā droši, viņi nav svētie :P

Link to comment
Share on other sites

LOL lecters, ar savu exploitu reti ko nobrucinasi, vairuma visi sie caurumi tiek aizlapiiti. Nebutu jau problemas ja tas suds darboties iedzen shellu un aiziet, ehh :) Dohh, sadi perdelji bus muzigi, muzos.. Ne, vispar pilnigi saprotu ka ir kad kaut ko nozog, kaut vai ari tikai sikums :)

Link to comment
Share on other sites

Spermis man iedeva linku uz šo postu, lasot jūsu visu rakstus, mani pārņema nepatīkamas sajūtas...

Es atzīstu, ka esmu nokopējis pāris pamācības, un es visiem autoriem ļoti atvainojos, tās pamācības esmu jau izdzēsis! Bet uzzinot par smoky biju šokā.. Es bieži GIGN forumā nēsmu, tāpēc nezinu, kādus avatarus jūs izmantojat.. Ieraudziju macho avataru vis bija skaidrs!

Smoky BanneD !

Es vnk negribu, lai jūs domājat, ka TEC projektā piedalās kautkādi LOXI, viens no mums šo priekštatu patiešām radīja!

Edited by Synk
Link to comment
Share on other sites

Nu man prieks, ka mani atbalstiet, jo GIGN forumā dabūt tik sliktu slavu ir kā nāves spriedums, jo GIGN projekts ir viens no populārākajiem Latvijā, ja ne vēl pat populārākais :)

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju te nevienam nav pretii ka kopee vinju pamaaciibas, bet vareetu jau ielikt atsauci un autoru no kurienes njemta pamaaciiba...signus un avatarus gan nav forshi zagt, tachu var paseedeet paaris minuutes un pamekleet sev kaadu avataru vai arii uztaisiit...

Link to comment
Share on other sites

kr4!!!

GRIBU IZTEIKT ĻOTI LIELU,LIELU ATVAINOŠANOS ĪPAŠI MACHO, KA ZAGU TAVU AVATRU!!!

VĒLREIZ PRASU PIEDOŠANU SRY ES NESAJĒDZU NEVARĒJU CITU PAŅEMT SRY!

NEZINĀJU KO DARĪT UN TAGAD SANĀCA TĀ...

PLZ SORYY MACHO PAR TO NEGRIBĒJU LAI NOTIEK TĀ

UN ATVAINOJOS ARĪ ĪPAŠI PA6AM THE GIGN KA BIJU ZADZIS PAMĀCĪBAS UTT.

PLZ ATVAINOJIET MANI PAR TO... :sorrrrry:

Link to comment
Share on other sites

Nu, es domaaju... sho kljuudu tu vareetu labot ieskaitot macho chiriku(10LS) par taadas cienjas aizskarshanu... :lalala: Iedomaajies, cik ilgi vinjs mekleeja bildi + vel vinju pielaboja.. a tu, nevienu necienosh vnk panjem un uztaisi to par savu.. pat atljauju nepaprasiji <_<

Link to comment
Share on other sites

GRIBU IZTEIKT ĻOTI LIELU,LIELU ATVAINOŠANOS ĪPAŠI MACHO, KA ZAGU TAVU AVATRU!!!

VĒLREIZ PRASU PIEDOŠANU SRY ES NESAJĒDZU NEVARĒJU CITU PAŅEMT SRY!

NEZINĀJU KO DARĪT UN TAGAD SANĀCA TĀ...

PLZ SORYY MACHO PAR TO NEGRIBĒJU LAI NOTIEK TĀ

UN ATVAINOJOS ARĪ ĪPAŠI PA6AM THE GIGN KA BIJU ZADZIS PAMĀCĪBAS UTT.

PLZ ATVAINOJIET MANI PAR TO... :sorrrrry:

Būs jau labi mazais. Panākumu atslēga (ja tev tāda lieta kā panākumi vispār interesē) ir taisīt sūdus pašam. Citu sūdus kopēt nav izdevīgi.

Synk - vari jau to nabagu nebanot tai forumā - viņš tur baigi iejuties bija, veselus 125 postus sakrājis.

Es pat sajutos slikti, ka tik skarbi lamājos. Es arī atvainojos par to ko teicu :)

Lai jums veicas (ar nosacījumu, ka paši visu dariet un vismaz ja kopējiet, tad ielieciet atsauci :) )

lol 11010 posts. foršs binārais kods. sanāk 26 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...