Jump to content
GIGN Forum

[hlg]+plugin Dekompil


Recommended Posts

Man divas lietinjas sakmas ludzu palidzat !

1) Mana serveri ir uztadits amxbans 5 parasti jabano ar amx_banip komandu bet ir dazi daunju admini kuri biezi sajauc un uzrakti amx_ban tadejadi bans napieskaitas majaslapa (Ka man izdarit lai darbotos gan amx_ban gan amx_banip ka amx_banip komanda ?)

2)Man ir tads plugins kas ker citerus vinjs tos padara sarkanus bet man ir war3 serveris un ir tada speja ka tu esi sarakans :D(man vajadzetu zinat ka to pluginu varetu dekompil lai uzliktu ka vinjs paliek piemeram zils jo .sma fails man nav)

3) A vispar vel viena lietinja es viena serveri redzeju tadu priklu ka visi kas ir admini palies ar tadu koshi baltgan zilu apvalku ka saucas tads plugins , jo tas ir krutak ka admin models kas ilgi ladejas speletajiesm :)

ludzu palidzat bushu loti pateicigs :)

Link to comment
Share on other sites

1. Pasaki katra adminam lai bano ar amx_banip vai acc off! :D

2. To lkm varēja tikai caur *sma failu. :)

3. Tas ir personīgs plugiņš, kuru viņi paši sev ir uztaisījuši. Ir jau daudzos serveros tādi plugiņi kurus paši ir taisījuši! Bet Tu vari dabūt, ka adminiem ir cepurīte galvā uz kuras raxtīts admin vai arī uz muguras & uz grudaka ir raxtīts admin! Ja gribi lai adminam ir admina cepurītes galvā tad Te var novilkt!

P.S. Esmu redzējis vel krutākus admin modus.... kkad nesen pat 1 serverī redzēju, ka CT adminiem ir eņģeļa balti spārni, bet T's tumshi brūni sātana spārni....

Vnk tik ideāli izskatijās.. psc...

Edited by GriBuLeNs
Link to comment
Share on other sites

Nu var jau kadu gribi to model likt bet es neatradu normalu pamacibu par dawnload url un vinjs baigi ilgi vilksies no servera tadel labak ir tads prikols ka adminiem ir kada krasa ta ari kurtak izskatas bet ja pa temu tad man tiesam vjadziga normla pamaciba paldies visiem par ieteikumies

Link to comment
Share on other sites

no times.lv Tavs nieka admin modelis nokačāsies ~10 sekundēs katrs... ar sv_downloadurl... (kad biju mazs p0k3mons arī bija admin modeļi :D uz kuriem rakstīts [KwX]admin (pats pielaboju)) =]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...