Jump to content
GIGN Forum

Cman, Krapniecisks Merglis


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:)

+ minOrity tu centies notelot parak gudru kneveli, neka patiesiba esi!

Nebrinisos ja tulit bus atkal qoute un centisies atkal kaut ko pargudru izsfantazet, novelu veiksmi!

Dusmu uzplūda, huh? Tev vizīti pie psihologa sarunāt? Pamācīsies nervus pakontrolēt.

Es tev novēlu veiksmi nākotnē padirst kaut ko daudz, daudz, daudz vērtīgāku, lai pamācītos no savām kļūdām, nevis randomiski dirstu visiem virsū. :thumbsup:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Es tev novēlu veiksmi nākotnē padirst kaut ko daudz, daudz, daudz vērtīgāku, lai pamācītos no savām kļūdām, nevis randomiski dirstu visiem virsū. :thumbsup:

Visiem? :) Labi cabuliii, huh! :* Citreiz meginasu dirst vertigak!

Izskatas ka tev nervi laikam vispar nav.. :) Ar zileti paspeji jau izgrizt ari tos? :) Labi vari neatbildet!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

:ermm:

? 07:19:48pm| CONMAN: man nav laiks

? 07:19:49pm| CONMAN: bazaraaam

? 07:19:51pm| CONMAN: ielikshu

? 07:19:52pm| CONMAN: shitlistaa

? 07:19:53pm| CONMAN: ataaa

? 07:20:01pm| NoviJaS: man pie pakalas tavs shitlists

(07:20:08) <NoviJaS> ev man tagad ir jautri ,man ir ko darīt ,vairs nebūšu dirsālīdējs un pienu no lūpām arī noslaucīju

Link to comment
Share on other sites

ak tu dieviņ... Da huj s ņim, papisi tos piecus latus, un? Es ceru, ka tev pašam būtu jāsaprot, ka appisēji bija, ir un būs vienmēr un visur. Tāpēc pats nepieļauj tik muļķīgas kļūdas. Un ja tomēr pieļauj, tad nav ko stressot :)

Jā, protams, ka patiesība ir tev un tas cman vai kā viņu tur ir krāpnieks, bet, aktārtošos, ja tu pats sevi nesargāsi, tad kas cits to darīs? :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:) Labi cabuliii, huh! :* Citreiz meginasu dirst vertigak!

Zini kāda ir viena no daudzajām atšķirībām starp mums? Nē, tu pavisam noteikti nezini, atļaušos tevi apgaismot. Manam teiktajam ir pamats, tavam - nav.

Izskatas ka tev nervi laikam vispar nav.. :) Ar zileti paspeji jau izgrizt ari tos? :) Labi vari neatbildet!

Atkal mēģini mani aizskart, lai uzdirstu tev pretī, un tad tu varētu izdarīt to, ko tu dari vislabāk - atdirst pretī. Un, lūdzu, piedod man, ka atbildēju, būs vien jāuzdirš vēlreiz, ne?

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs!!! Man gan liekas ka schwarz šo topiku uztaisīja tikai tāpēc lai pateikt cik liels pidars ir šis cmon ar tik labo slavu gignā nevis lai kaut kādā veidā meģinātu dabūt atpakaļ tos sūda 5ls.

ps. parcik tas xnegro ir cmon projekts tad drīzumā forums būs down...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...