Jump to content
GIGN Forum

Cman, Krapniecisks Merglis


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eu kur ir beefijs, vajag ar vinju sarunaat aizbraukt un sadot kunfu-style pa zobiem un miers :thumbsup:

Lai cman pats paskaidro, kas par huinju, ja nebija naudas visu var sarunaat, butu samaksaajis velaak, bet vnk slepties :lolza:

Izskatas, kad shis ir jau 3 veiksmigais gign detektiv staasts :10cm:

Link to comment
Share on other sites

iepriekšējā topika laikā es ar viņu sazinājos ircā un viņš man skaidroja, ka viss jau esot nokārtots, ka viņš pat man varot parādīt log failu. tas arī viss... nu jā nebiju domājis, ka viņš tā izrīkosies

Link to comment
Share on other sites

Mēs ar cmanu esam no vienas krajas ,100% solitaju ka atbrauks varbut kadu 20% atbrauks. Shwarz klausies tev vajadzetu pašam tikt gala, bet laikam nevari. Cik zinu varbūt viņam ir sīkas aizķeršanās ar naudu ,bet neticu ,ka viņš to nenosūtīs. Varbūt man kadam aizsūtīt ielūgumu ,kurš grib braukt? + novijas pats tu neesi labaks par vinju ,vobshen tu esi viens no tiem ,kas ir varens aiz monitora. :khehehe:

Edited by RuuDe
Link to comment
Share on other sites

Rudais, BLAAAGJ KAADAS TUR AIZKERSANAS AR NAUDU KO? nafig tad vins man ari sis paris dienas vispar ignoreeja ko? un beigas noblokeeja? Un nafig vins tik daudz dirsa? Ka piemeram, vins teica ka darba(kur vins pie velna 15 gados strada?) ir atstajis paroles kodinus, pec tam sekoja ka banka kaut kads gluks, un neparskaitijas utt... Aha, pasa pirma vakara kad kjip vienojamies, sis teicca kad ir paarskaitits, nakamaja diena(vai aiznakamajaa), prasiju nu kaa, sis uzreiz teica ka tad vins nevis man bet citam par kaut ko parskaitiija un man kaut kad daudz veelaak.. ĻOĻ esmu pargusris... :)

+ Rudais, tu doma kad es 5ls delj tagad braukasu pa latviju ko? KRAJATAJI..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

es vienkārši izteicu savu viedokli par viņu ,kas varētu būt 30% pareizs ,jo cik viņu pazīstu ,viņam naudas nav trūkušas.

p.s lii un kas bus roka ,ka tu viņu dabūsi ga*erx? iiec cs teiks conman adod naudu pa čatu un tik apt labi viņs var iziet ara. un kā tu viņu dabūsi rokā? cik sekli..

Edited by RuuDe
Link to comment
Share on other sites

Blje rudais tu vinam kads advokads esi? tAGAD VAIRAK LIEKAS KA PATS CAUR SAVU MONITORU TELO KRUTO VIRU NE? Pats aicini ciemos, bet braukt negribi! :) ļoļ Tiesam murgs.. Majas pie mamites jau labak, saprotu + draudzinji 11 gadigi udenspipes pipetaji, cik vismaz lasiju ta ijusu sasoditaja foruma....

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Rudais kur ta tu dzivo?

Un es domaju ka shaubos vai kads sheit to sudu 5Ls delj ta smeresies ;) Isteniba ko tur smereties iesistu pa pakausi un viss.

Bet nu ja shis topiks var pamaciit citus neuzticeties tam pidinjam un vinjam lidzigiem ;)

Link to comment
Share on other sites

:)

Tu esi vienkārši daunis. Daunis, daunis, daunis.

Ja neesi daunis, tad stulbs kā zābaks čista.

5ls tur tika papisti, ja? Bļeģ, nepietiek ar to, ka esi pietiekami stulbs, lai padirstu savu accountu pilnīgi nepazīstamam cilvēkam, tu vēl tādu brēku taisi par sūda 5ls, un to darot, tu uzvedies vēl stulbāk nekā tajā brīdī, kad padirsi savu acc.

Nahujam viņam vajadzētu braukt pie tevis? Kāda velna pēc viņš jebkad gribētu braukt pie tevis? "Čau, es tev nesen nospēru sTEAM accountu, tad nu izdomāju atbraukt pie tevis un noskaidrot, ko tu par to domā."

vienkārši samierinies ar to, ka esi appists vai arī beidz uzvesties kā 10 gadīga meitene, kurai atņemta ledene.

:pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi daunis, tad stulbs kā zābaks čista.

5ls tur tika papisti, ja? Bļeģ, nepietiek ar to, ka esi pietiekami stulbs, lai padirstu savu accountu pilnīgi nepazīstamam cilvēkam, tu vēl tādu brēku taisi par sūda 5ls, un to darot, tu uzvedies vēl stulbāk nekā tajā brīdī, kad padirsi savu acc.

Nahujam viņam vajadzētu braukt pie tevis? Kāda velna pēc viņš jebkad gribētu braukt pie tevis? "Čau, es tev nesen nospēru sTEAM accountu, tad nu izdomāju atbraukt pie tevis un noskaidrot, ko tu par to domā."

vienkārši samierinies ar to, ka esi appists vai arī beidz uzvesties kā 10 gadīga meitene, kurai atņemta ledene.

:pizdiblee:

tu perdeli, kura vieta es vinam teicu lai vins brauc pie manis? Ko EMO ? Idiots, tiesam, ja nesi iemacijies vel domat tad neraksti neko.. Lol par to "Pats aicini ciemos, bet braukt negribi!" Palasi augstak, un sapratisi kapec es to rakstiju.. Bla

+ Idiot ja tu diena macetu izlasit vairak par 50 vardien, varbutu saprastu, ka tagad man vis ir vienalga, lai jau vins tur to accountu, gan jau velak tiks atrastas vajadzigas lietas un noblokes to suda steamu! Varat vert ciet so topicu!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

furious.

+ Idiot ja tu diena macetu izlasit vairak par 50 vardien

Es stipri šaubos, ka ja cilvēks pirmdien māk izlasīt 50 vārdus, tad otrdien viņš mācēs izlasīt vairāk. You might want to rephrase that, my engraded friend.

Idiots, tiesam, ja nesi iemacijies vel domat tad neraksti neko..

Cilvēks rakstot domā, tādējādi tas nespētu neko uzrakstīt nedomājot, secinājumu izdari pats.

Lol par to "Pats aicini ciemos, bet braukt negribi!" Palasi augstak, un sapratisi kapec es to rakstiju..

Nē, manu mīļum, mani neinteresē detaļas. Galvenais ir tas, ka cietušais ir ieinteresēts, šajā gadījumā, aprunāties ar pāri darītāju, nevis otrādi.

ka tagad man vis ir vienalga

Ja tev būtu bijis vienalga, tu šo topiku neiesāktu. Būsim atklāti.

...un noblokes to suda steamu! Varat vert ciet so topicu!

Nē, steams nav vainīgs, vainīgs esi vien tu un tas čalis, tākā sūdi esat jūs. ;)

Verat gan ciet, jo mazais SchWarz, lil pokemoniņš, neko te nepanāks.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

:) ļoļ Tiesam murgs.. Majas pie mamites jau labak, saprotu + draudzinji 11 gadigi udenspipes pipetaji, cik vismaz lasiju ta ijusu sasoditaja foruma....

kapec advokats? pats iesaki sho temu foruma ,kur ir atljauts izteikties visiem. kļūos? tev manleikas ir vairāk advokātu nekā viņam. pats to lietu nevareji nokartot viņš arī nē!

un kas tad ir kad 11 gados pīpēju udenspīpi? tev tas kautkā "krata"? vienpadsmit kados tu vel tādu redzējis nebīji.

Edited by RuuDe
Link to comment
Share on other sites

ja kads te kadam gribetu iedod PIZDI tad nebutu tukshi runajis bet rikojies

SchwarZ

+ tu savos 20 ili cik gados elementaru biznesa likumu nezini ?

VISPIRMS SAGAIDI NAUDU UN TAD TIKAI DOD PRECI

Edited by dziparzz
Link to comment
Share on other sites

minOrity, tu laikam nevelies neko saprast, ka jau teicu sakuma, kad rakstiju so sudu tas bija pirmais dusmu uzpluduma vilnis kad calis mani noblokeja.. Tagad man vis ir vienalga, veriet ciet so topicu labi? :)

+ minOrity tu centies notelot parak gudru kneveli, neka patiesiba esi!

Nebrinisos ja tulit bus atkal qoute un centisies atkal kaut ko pargudru izsfantazet, novelu veiksmi! :)

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

SchwarZ

+ tu savos 20 ili cik gados elementaru biznesa likumu nezini ?

VISPIRMS SAGAIDI NAUDU UN TAD TIKAI DOD PRECI

Nu, bet ja saka ka chaliis ir godigs un nauda atnaks, man ari ir gadijies ta ka aisutas nauda tikai nakamaja diena, bet steam acc jau iedod taja pasha laika kad aisutiju naudu :ermm:

? 07:19:48pm| CONMAN: man nav laiks

? 07:19:49pm| CONMAN: bazaraaam

? 07:19:51pm| CONMAN: ielikshu

? 07:19:52pm| CONMAN: shitlistaa

? 07:19:53pm| CONMAN: ataaa

? 07:20:01pm| NoviJaS: man pie pakalas tavs shitlists

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...