Jump to content
GIGN Forum

Haha


keDa
 Share

Recommended Posts

vispar ja tagad skaidra prata izskaidro, nahuj macho bija kautkas taads jaraxta. Ok uzbrauca man, es vinam aizsutiju pm kur nosaucu vinu par pimpi, par to vins man nomainija registretajam nikam paroli. Ja vins savadak neko neavr izdarit, tad lai vins iet dirst ar visam savam krutajam internet spejam

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nebūtu pilnīgs idiots, tad būtu patēlojis, ka kāds tavu paroli uzzināja un es tev niku atgrieztu. Bet tagad, paroli atgriezīšu kādam, kas būs labāka keda par tevi.

Kas attiecas uz dirst pasūtīšanu, tad čalīt lieta tāda, ka es tevi varu mierīgi pasūtīt dirst, bet, ja tu to vēlies darīt, tad tev diemžēl nāksies rēķināties ar sekām.

Uzmanību. Gatavību. Sāc rēķināties.

haha.

Link to comment
Share on other sites

priekskam man butu kautkas jatelo, neesmu taisijies un netaisos list tava smirdigaja dirsa. Pohuj, vari jau neteikt man to paroli, lugties jau netaisos, bus vajadziba pieregosos velreiz.

Vienkrasi tu ar savu paarlielo gudribu interneta esi baigais pidins, jo praktiski katrs posts saja foruma no tavas puses ir kaada nodirsana... Tev bernibas trauma or somthing like that?

Link to comment
Share on other sites

Vienkrasi tu ar savu paarlielo gudribu interneta esi baigais pidins, jo praktiski katrs posts saja foruma no tavas puses ir kaada nodirsana... Tev bernibas trauma or somthing like that?

Man jau tādi gadījumi kā tu sāc apnikt. Šo gadu laikā kamēr gigns ir eksistējis ir bijuši entie čalīši, kuriem esmu kaut ko uzdirsis un kuri pēc tam ir sākuši meklēt vainu manī un ķidāt manu dzīvi un hvz vēl ko. Brīdī, kad pusforums viņiem iebļāva sejā "tu esi tas daunis nevis macho", viņi (ne visi, protams) saprata, ka problēma ir viņos.

Tu esi kārtējais idiots ar kuru te varētu izvērst n-lappušu diskusiju un nonākt pie tāda paša secinājuma, tāpēc aiztaupīšu laiku un aiztaisīšu šo topiku. Ja gribēsi vēl dirsties ar mani, nobanošu no foruma. Jā, es zinu, tu esi reāli krutais čalis un tev viss pohuj un tu esi riktīgs dumpinieks un vispār nenormāli krutais vecis kuram nedrīkst kāpt uz galvas neviens, pat ne mačo, kas KATRĀ POSTĀ kādu nodirš, bet, ja tu vēl neriktīgi iepīkstēsies, tad vismaz šajā forumā tavas ģenialitātes izpausmes uz nenoteiktu laiku izpaliks.

Es ceru, ka es pēdējo rindkopu neuzrakstīju pārāk sarežģīti. Galvenais, kas tev no tā visa būtu jāsaprot ir 1,2 un 4 vārdi. Ja tev ir problēmas ar skaitīšanu līdz 4, ļauj palīdzēt, morāle ir - "tu esi idiots".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...