Jump to content
GIGN Forum

Jaunuminji Par Web Lapu


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 9 months later...

Man patik si lapa vairak neka iepreikseja ta4u es esmu registrejies tikai foruma bet es jau ari gribu registreties pie juzeriem lai taka kad esmu te man niks vismaz paraditos un tad varetu normali profilu vai kot ko tadu stasit bet foruma baigi forsu profilu nav jegas taisit bet skrobe tada ka gign ir tads ka pulcins pieredzejusiem jo redz man lai es tur varetu pieregistreties vaig ielugumu kur lai rauju niku registret pa naudu tas viss OK bet juseros registreties es envaru vaig ielugumu man ta liela skrobe jo es esmu samra jauns speeltajs ta4u labi speleju un neesmu bots bet skrobe liela jo neteiku pie juzeriem vaig ielugumu...... smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Man patik si lapa vairak neka iepreikseja ta4u es esmu registrejies tikai foruma bet es jau ari gribu registreties pie juzeriem lai taka kad esmu te man niks vismaz paraditos un tad varetu normali profilu vai kot ko tadu stasit bet foruma baigi forsu profilu nav jegas taisit bet skrobe tada ka gign ir tads ka pulcins pieredzejusiem jo redz man lai es tur varetu pieregistreties vaig ielugumu kur lai rauju niku registret pa naudu tas viss OK bet juseros registreties es envaru vaig ielugumu man ta liela skrobe jo es esmu samra jauns speeltajs ta4u labi speleju un neesmu bots bet skrobe liela jo neteiku pie juzeriem vaig ielugumu...... smiliez.de_2477.gif

luuk shkrobe... shkrobenieks.

par to auto-login: neesmu izmantojis un neizmantoshu.

p.s. vaardu "ki4iigs" es atradu uz viena "ki4iiga" bukletinja chilli picaa, protams, tas vaards pats par sevi ir nozheelojams.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Man patik si lapa vairak neka iepreikseja ta4u es esmu registrejies tikai foruma bet es jau ari gribu registreties pie juzeriem lai taka kad esmu te man niks vismaz paraditos un tad varetu normali profilu vai kot ko tadu stasit bet foruma baigi forsu profilu nav jegas taisit bet skrobe tada ka gign ir tads ka pulcins pieredzejusiem jo redz man lai es tur varetu pieregistreties vaig ielugumu kur lai rauju niku registret pa naudu tas viss OK bet juseros registreties es envaru vaig ielugumu man ta liela skrobe jo es esmu samra jauns speeltajs ta4u labi speleju un neesmu bots bet skrobe liela jo neteiku pie juzeriem vaig ielugumu...... smiliez.de_2477.gif

mosh pirms raksti k-ko iemacies rakstit? thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

negribējās taisīt jaunu topiku, tādēļ ierakstu tepat. ja jau visu pārtaisa, tad nav jums tāda doma pārtaisīt "GIGN" sadaļu? kaut vai sarakstīt viņu normālā valodā bez visiem ii ee sh utt. Kaut kā tas neizskatās labi, ka visa lapa tagad ir tāda moderna, bet kādā sadaļā vēl aizvien viss ir rakstīts translitā... Ieteiktu vienkārši aizvietot visu ar normāliem latviešu burtiem vai arī pārrakstīt...

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka bij aloti stulbi serverus sarindot pec online laika!! Loti daudzie labi serevri tagad atrodas pedejaas lapas!!! Pilnigi pietiekami ar 40% darba laiku un pat 30% jo pa nakti visi normalie clkei gulj tas ir videji 10h pa dienu strada vai macas tas ir 5h!!! Visi normalie serevri ir ieslegti tiehsi pec skolas un vakara izsleegti!

Es uzskatu ka vajadzetu nonjemt to sasrindoshanu pec darbiibas laika! smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifevilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

negribējās taisīt jaunu topiku, tādēļ ierakstu tepat. ja jau visu pārtaisa, tad nav jums tāda doma pārtaisīt "GIGN" sadaļu? kaut vai sarakstīt viņu normālā valodā bez visiem ii ee sh utt. Kaut kā tas neizskatās labi, ka visa lapa tagad ir tāda moderna, bet kādā sadaļā vēl aizvien viss ir rakstīts translitā... Ieteiktu vienkārši aizvietot visu ar normāliem latviešu burtiem vai arī pārrakstīt...

tā kā tas info ir 4 gadus vecs sūds, tad es viņu vienkārši izdzēsu. wormam kādas 1729 reizes esmu teicis, ka tā sadaļa sen nav vajadzīga, bet viņš man liekas to laiž gar ausīm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

vopshem kaa jau visi bus pamanijushi, tad pedeja laikaa webs smagi iebremzeja un vispar metaas araa pazinjojumi ka serveris ir paargruziits... sakaraa ar to tika nomainits apache uz lighttpd

enivei, varu deret ka kaut kas neiet, takaa droshi postejat te kas kur kad kapec un ar ko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...