Jump to content
GIGN Forum

Code[10]


Bucher
 Share

Recommended Posts

Karo4 man vienam draugam (nav ierubijis ielikt topicu te), ir tada problema ar CS. Drizaak jau ar CheatingDeath. Piemeram ja palaizh CS ar CD (visadas no pedejam versijaam), visulaiku kad ieiet kaadaa serveri raada code[10], pat ja uztaisa LANaa serveri pret botiem ir code[10]. Ja palaizh CS bez CD tas viss normali. CS ar ir ticis parinstalets neskaitamas reizes, bet vienalga visulaiku tas code[10]. Mosh kaads var paliidzeet?

Link to comment
Share on other sites

thx Buch wink.gif

njhaa tas kuram vajag sho paliidziibu esmu es!

pateikshu to pashu ko Buch ...

Kaorch baigaa proba!neteiku gignaa!kaa eieju taa CODE 20 ar CD 4.22.3 a ar 4.23.1 CODE 10!nu karoch es domaaju lielaakajai dalja zinaama leita!sistem modified u.t.t uzraksts pa vidu monitoram!ble sux ... mad.gif

jau 10 reizes paarinstaleeju CS, CD, patch!patch v06 28!CD domaaju nav shkjirba 22.3 vai 23.1 ne ar vienu neiet! un un un kas veel ? ...

ar botiem ar nevar paspeeleet ja CD iesleegts!bez CD var pret botiem speeleet(tikai nesakiet-kaadas probleemas nu tad speelee pret botiem)!

ar demkaam taapat nevar pastiities!

ble ko dariit visu jau izmeegjinaajos dusmas! 12.gif

P.S. nebiju no maajaam speelejis CS kaadu nedeelju mosh 2 un tad tas prikols saakaas!pirms tam viss bij ok!mosh kaut kas iepeleejis ?

HELP sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...