Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

H1 all.

Speleju ar niku : KlumpaHLTV

Esmu 15 gadus jauns var pat teikt ,ka 16 jo pec menesha paliksies 16 :)

GIGNA speleju ilgu laiku ,gruti pat pateikt cik !!!

Reizem kad serveri speleju ienak ieksha kads PRO MASTERS ,bet nav neviena admina ONLINE un vel skype ari OFFLINE.

Man pat reizem ir gadijies ieiet ieksha serveri un uzreiz iziet ara .... pashi jau saprotat kapec :)

Cik ilgi es usturos serveri ? - Gruti pateikt ,bet es zinu to ,ka es gandriz katru dienu ieeju CSDM.GIGN.LV un ispeleju no 3 - 5 mapem reizem pat vairak !!

Rekur mani STATI - http://www.gign.lv/statscsdm/player.php?id=143359

Prasu uz 2 komandam !!

1.BAN - Pashi jau zinat kapec vajag :)

2.VOTEMAP - Reizem velajas stundas kad speleju serveri ,gandriz pustuksh + uzliekas BIG MAPES un tad pa BIG MAPI skraidi ka duls laij atrastu kadu pretinieku :)

Admini kas mani iesaka - Monkey D. Luffy , INGO , jonathan , l33t un godiE

Ceru ,ka dabushu acc :)

Link to comment
Share on other sites

Nu šitam čalim var dod droši, spēlēt māk, čīterus atpazīt māk un galva arī strādā!

Online viņš ir pietiekami bieži un par ļaunu nenāks ja viņš būs admins!

Reg niks viņam ir??

Link to comment
Share on other sites

Kkā man negriētos dot viņam acc, jo pirmkārt jonathan l33t un godie ir tādi man zināmi (tas ir tikai mans viedoklis)

otrkārt man nepatīk tie 16 gadi, protams tas nav noteicošais faktors galvenais kas tajā galvaskausā izveidojies pa šiem 15 (gandrīz 16) gadiņiem.

treškārt pēc posta man rodas iespaids, ka viņš ir kkāds pokemons - no offence, bet H1! visi tie izceltie vārdi, varbūt kļūdos

īsumā - anti

Link to comment
Share on other sites

piekrītu godie un jonathan,šajam čalim acc var dot.ir galva uz pleciem un čīterus māk atpazīt.pats ir admins nebūdams specojis un pēc tam man teicis.online,jā gandrīz katru reizi kad pats spēlēju arī klumpa spēlē.

par drugdealer postu - patiešām kā tas bija jāsaprot? es tā skatos csdm esi pavadījis 7 h bet klumpa 140,tad lūdzu izstāsti kā tev var rasties pilnvērtīgs viedoklis par viņu?

Link to comment
Share on other sites

otrkārt man nepatīk tie 16 gadi, protams tas nav noteicošais faktors galvenais kas tajā galvaskausā izveidojies pa šiem 15 (gandrīz 16) gadiņiem.

treškārt pēc posta man rodas iespaids, ka viņš ir kkāds pokemons - no offence, bet H1! visi tie izceltie vārdi, varbūt kļūdos

īsumā - anti

Tu kljudies... Shitais ir tas kas izmainis CSDM dienas mainju! Un vinsh ir ljoti vajadzigs! Tas kas vinjam ir 15, ir tikaj liels plus!

Daudz briva laika... Un vares kontrolet laika posmu no 15:00 lidz 18:00!!! Un pec tam es vinju nomainishu :D Un bus laime ieks CSDM servera! Cereshu ka ta bus...

DrugDealer tu pa dienu ienac csdm! Vispar pa dienu kads meiginaja spelet CSDM?! Tur tads bardaks!

Bet Klumpa nakot laimigs pec skolas taisis revoluciju serveri! Jo neskatoties uz gadiem vinsh ljoti labi var atpazit chiteru un ne to vieglo... bet gan gudro...

Klumpa ljoti daudz man palidzeja... pazinjoja par chiteriem... tie ir kadi 25! Un visi vinji nobanoti! Jau var pateikt paldies Klumpaj!

Ar Klumpu iepazistos vel pirms kljuvu CSDM admins! Un laiks ir diezgan pagajis... Ar galvu draudzejas, sudus netaisa, izpalidzigs, kruts... :lol: Spele ljoti labi, neapkaunjos Gign!

Varu galvot par vinju... Un palidzheshu ar kljudu baniem! Ja tie kjus par daudz, kritisim mes abi! :drink:

P.S. smaidinju ir ljoti maz! Tatad shis ir ljoti nopietns reply!

REC!

Edited by Monkey D. Luffy
Link to comment
Share on other sites

:)

Sūdīgi sanāk, ka vajag reģistrēties, lai kļūtu admins. Man kaut kā gribētos šo noteikumu atcelt vai vismaz šinī gadījumā uztaisīt izņēmumu.

samuray - nākošreiz, izdzēs to postu par kuru tu te novārno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...