Jump to content
GIGN Forum

Sarosās Mazgadīgie


worm
 Share

Recommended Posts

Bļad, nahuj to narkozi. Kad ņēma ārā nervu no zoba, man salaida to hujņu tik daudz, ka visu galvu nejutu ( bez jokiem ) un tik un tā sāpēja. Nemaz negribas iedomāties kā sāpētu bez, bet nu lab.. :)

Link to comment
Share on other sites

Bļe cerams, ka ļaunais worms neuzliks man banu..

Labas atsauksmes par spites jaunKundzi no manas puses, salaboja manus zobus pēc jaunā gada "izpriecām" :)

+ tiem, kas baidās varu teikt, ka tagad vairs nav takā agrāk, kad sāp nežēlīgi vai kā savādāk ir nepatīkami, ar visu savu lielo nepatiku pret zobārstiem pēdējā reizē pat parubijos uz brīdi :D

Vienīgais viņai krēsls gaļimijs, kad urbj viņš padod pa daudz ūdeni un visa mugura paliek mikla :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lasu šos rakstus un nezu toļi smieties, toļi raudāt....nu nekas, kad baidītājiem būs jāmaksā pa zoba blombēšanu 52Ls, tad viņi atcerēsies šo topiku un nožēlos, ka neaizgāja. Viņi kritīs tik dziļā depresijā, jo netikai viņiem būs 4 caurumi zobos ko blombēt, kas nežēlīgi šāp, bet domas par izmaksām dzīs kapā...

Un tad viņus arī atradīs - virtuvē karājamies pie lampas, kājas tirinot, un zīmīti uz galda, ka nespēj nomainīt lampiņu, jo sāp zobi....

Eh labi, ka man apdrošināšana sedz 70% zobārstniecībā + mutere strādā arsā, zobārstniecībā.

Un tikai šī iemesla dēļ es raudzīšos un nezināšu toļi man smieties, toļi raudāt....

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. Itkā jau dzīvoju ne pārāk tālu no botāniskā dārza un pēdējā laikā viens zobs iesāpās (manlieks kādi 1 vai 2 ar caurumiem ir 100%).. Biju domājis pierakstīties pie ārsta, bet nezināju pie kura un laiks arī kautkā nesanāca.. Arī, vēl tikai 20 dienas palikušas kamēr nav 18.. Varētu jau, bet ne šonedēļ.. nākamo..

Uunun, tur ir iespējama some kinda zobu balināšana? Cik tas piķo un kādi +/- vai pēctam zobi neizbirs? :)

Link to comment
Share on other sites

Njā cerams ka nebūs ar Spiti kā pie viena cita ārsta, man bij viens mazs cauruminjsh (to man teica cits zobārsts), aizgāju pie ārsta kur gāja muttere teica ka tas tjip labaaks, izaardija man visu zobu blje, blombe pa visu zobu, un veel bija norm jaasapiķo.. Tajā sakarā, ir iespeejams tumshaas blombes iznjemt nah un ielikt to vietaa baltaas?

Un un, cik tā balināšana īsti sačakarē zobus?

Link to comment
Share on other sites

Balināts zobs ir gluži kā balināts mats ? baltāks, bet sausāks, trauslāks. Ja zobi ikdienā netiek kopti, uz balināta zoba aplikums ķersies vēl vairāk, tādēļ balināts zobs var sākt bojāties ātrāk.

Kā ari vajag iziet parbaudi. Jo uz bojātiem zobiem to labāk nedarīt. ;)

Link to comment
Share on other sites

es kadu laicinju neesmu bijis pie zobarsta, ja man ari ir nepatika pret vinjiem un ali teksts isti neiedvesa mani parliecibu par to ka nav tik traki ka psr laikos kad ja pazuda elektriba tad turpinaja urbt ar kajminamo urbi ka to mana vecmaminja medza darit manai mammai, par laimi man nevisai sapeja kad man urba vietejais dakteris :)

ja atrastu naudu shadam celjojumam noteikti ka aizbrauktu, bet ka jau mes visi zinam musdienas ar sho lielisko inflaciju ( ja nekludos 16%) manas kabatas ir izgrieztas otradi >.<

Link to comment
Share on other sites

Balināšanas trūkumi:

1.Neprognozējams efekts - neprognozējams gan iegūstamās krāsas ziņā, gan noturīguma ziņā;

2.Nepastāvīgs efekts (līdzīgi kā ar matiem);

3.Zobu hiperestēzija - ļoti izteikts zobu jutīgums;

4.Smaganu, gļotādu jutīgums;

Iespējamie un potenciālie mīnusi:

*)Atgriezeniskas un neatgriezeniskas izmaiņas pulpā (zoba nervā);

*)mīksto audu bojājums;

Kontraindikācijas (situācijas, kad nedrīkst balināt):

*)caries, lielas sliktas kvalitātes plombas;

*)hiperestēzija - jau pirms balināšanas ir jutīgi zobi uz aukstu, karstu, skābu;

*)lielas plaisas zz!!! ? ja nepamana, tad vēlāk var rezultēties ar asām (kā ar elektrību) sāpēm, to vai plaisas ir vai nav konstatē ārsts.

*)ļoti izteikts pārkrāsojums;

*)mutes ? rīkles problēmas: rīkles un mutes dedzināšana utt

Izmaksas variē no ~80 - 200 latiem atkarībā no izvēlētās metodes (ir dažādas), klīnikas utt.

Edited by spite
Link to comment
Share on other sites

GooD, man laikam >70 ls nosūca par to, bij kādas 3 procedūras

1. reizē konstatēja, ka kkas nav labi, sāka dot narkozi, bet nelīdzēja - atkal pajautāja vai neesmu narkomāns un bik paurba to zobu un ielika pagaidu plombi.

2. reizē iztīrija kanālus ( tīri interesanti ) un atkal ielika pagaidu plombi

3. reizē atkal bik patīrija kanālus un uzmočija īsto plombi.

bet nu tur tai cenā vēl xreji 'n šiti..

p.s Spite, tas ir normāli, ka man zobs, kuram tie kanāli iztīrīti dažkārt jūtīgāks ( cik nu jūtīgs bez nerviem ), bet tād jocīg sajūta uz tā dēļ tā tukšuma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...