Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


bot1k
 Share

Recommended Posts

Zdrastvujte ewe raz wink.gif posle dolgogo ne posewenija foruma rewil napisatj... Vot igral ja v CS i pojavilsja TK... smiliez.de_2477.gif ADMINov ne bylo... Vyvod : prowu datj SLAP, SLAY & BAN (ban for TK) !!!

P.S. Podrobnosti v papke sudzibas !!!

Edited by bot1k
Link to comment
Share on other sites

Bucher a kto tebe voobwe dal prava na slap... Vspominaju moment : igraet Bucher ne team play >>> a kak frager !!! Koro4e menja ne prikryl, a zarabotal na mne 2fraga....

Kogda Bucher igrajut tipo tebja (LAM) to ne ohota igratj...

A za MAT sorry...

Link to comment
Share on other sites

a man gan patiik shii persona savaa zinjaa. Turklaat vinsh nav nervozs, bet taads emocionaals un energjisks un daudzi krievu tautiibas cilveeki taadi ir. Bet par to nav runa.

Vieniigais, man liekas ka tu vareetu buut par "mazu" tiesiibaam. Aizsvilties un izmantot nevietaa. Nu par to es baidos. Turklaat, botik tu mineeji taadu vienu gadiijumu, bet lielaakoties uz servera reizee speelee vairaaki admini taa ka ir kas pieskata visus.

Link to comment
Share on other sites

eh nu labi iedoshu, bet botik tev jaakljuust mieriigaakam. Nestreso un riikojies ar veesu praatu. Iedevu arii xk tiesiibas kam bonusaa naak 5min bans, bet tikai luudzu nekiko visus kas tev patraucee kusteeties vai nejaushi uzmet flashu. Tiesiibas ir jaaizmanto tikai tad kad tam ir pamatots iemesls. Good l4k.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...