Jump to content
GIGN Forum

Augstāks Līmenis


Recommended Posts

Vēlētos lūgt paaugstinājumu t.i. klāt manām tiesībām gag'u , csay'u (laikam tā bija) , xb

gag's lai aizvērtu muti bieži vien daudziem, kas neprot normāli runāt (pēdējā laikā diezgan bieži)

csay lai būtu saprotams, ka jāmīnē vai jāliek bumba (a to pēc raunda beigām nosleyoyot seko teksti za4em slay admin pid*r + nedomāju, ka šīs tiesības ir tik nozīmīgas, tāpēc var piemest bonusā klāt)

xb - spēlētājiem, kauriem nepietiek ar xnick vai xslay, vai citām radikālām metodēm

p.s. būtībā galvenais ir xgag un xb, csay nebūtu tik svarīgi

p.p.s. ja uzskatat, ka vajag vēl kādas tiesībās lieciet klāt - tikai priecāšos ;)

admins - vecu vecais flashback u.c. , kas grib izteikt savas domas

+ man vēl jautājums - Vai ir tāda lieta ja tu esi uz galvenā servera admins, tad tu esi arī uz csdm? Ja tā ir man nav csdm tiesības, bet vēlētos tās iegūt, jo tur dažreiz arī uzturos

Paldies!

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Es vispār nesaprotu, kā admins var iztikt bez xb un xgag, tā ka arī šitam kadram obligāti vajag abas tās pravas, izaudzis jau liels ir, galva uz pleciem ir, apieties ar tiesībām mācēs :) Pazīstu personīgi, nedomāju, ka zinot drugdealeru vajadzētu rasties kādām problēmām ar tiesību pielietojumu. Un labu adminu nekad nevar būt par daudz :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...