Jump to content
GIGN Forum

Nestrādā Admini!


Recommended Posts

nu tātad...

izdomāju uztaisīt serveri uz linux. viss itkā iet, bet... NEIET ADMINI

ar amxbans 5.0 es uztaisu visu ko vajag, datubāzē visas tabulas un visus adminus. a bļe neiet admini. kautgan konsolē rāda, ka amxbans ir atradis datubāzē 3 adminus (man bija tieši uzlikti 3)... a bet eju serverī, nekā.

lab mēģināju arī parastajā users.ini failā likt adminus, tjip atrod ka ir 3 admini, bet atkal nekā.

lab... mēģināju arī caur pašu amxmodx uz datubāzes likt adminus nevis caur amxbans, bet protams atkal nekas nesanāk.

tjip cik es te saprotu ir tā - adminus atrod, bet nekas tālāk arī ar to netiek darīts. nah tā? kas tas par prikolu???

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt jau tas neko nemainītu ja es būtu izdēsis admin.amxx pluginu jo man adminus vajag lasīt no webservera, tjip no admin_amxbans.amxx plugina. un kad es ierubīju serveri ar amxbans tad viņš man datubāzē uztaisa tabulas amx_admins_servers, amx_amxadmins, amx_banhistory, amx_banreasons utt.

tad caur HeidiSQL es aizeju uz tabulu amx_amxadmins un salieku adminus, un tad arī tabulā amx_admins_servers ielieku serveri un utt., jo es neizmantoju amxbanu doto webu kas nāk līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...