Jump to content
GIGN Forum

Kā Ir Ar Transportu...


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Bļēēģ tas stulbais lecters man riebjas! :)

Sharingan - esmu dzirdējis par kaut kādu mistisku trolejbusu, kurš brauc reizi stundā. Mikriņi arī iet piektdienās diezgan ilgi.

Es negribētu stāvēt stundu un gaidīt to trolejbusu. Un vel pēc tam braukt tajā kopā ar kaut kādiem žļurbām!

Taksometri, pidari, gan arī seko inflācijai un bez 5cīša nemaz nekust! Izsauc Alviksu! Šie laikam vienmēr būs lēti! Zem 3Ls var aizbraukt no centra uz Pļavniekiem.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Lecter, āksts, tu vēl neesi sapratis, ka tavas nevajadzīgās piezīmes šeit daudziem krīt uz nerviem ? Kādēļ lai es pētītu satiksmes sarakstu, ja es varu sagaidīt atbildi no kāda, kas dzīvo tajā rajonā ?

EDIT: Paldies bīfij.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Sharingan:

Kādēļ lai es pētītu satiksmes sarakstu, ja es varu sagaidīt atbildi no kāda, kas dzīvo tajā rajonā ?

Tas tikai norāda uz tavu stulbumu :o

Ja degs tava māja/dzīvoklis, tad tu stāvēsi skatīsies ar mobilo rokās, un gaidīsi, kad kāds no tā rajona izsauks pažarniekus ?

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Lecter, reāli vienkārši atpisies. Tu šeit nevienam neesi interesants ar savu pilnīgi bezjēdzīgo un nevajadzīgo viedokli. Reiz tev signaturē bija rakstīts kas līdzīgs "Man ir 90% warn, jo man ir viedoklis", ja nemaldos. Manā skatijumā Tev viedokļa vietā ir ļoti mazs, strups krāns, kuru Tu centies par visu varu iespraust katrā foruma topikā.

Tici man - es neesmu vienīgais kuram Tu esi uzkāpis uz kājas ar savu pārmērīgo stulbuma pakāpi.

Vari necensties citēt manu postu - atbildi nesaņemsi.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau tādus kā lekter abižot dzīvē noteikti sīkajam nejiet, skolā viņu abižo, viņš ir atsumts, tad nu te viņš

grib parādīt ka ir ļoti krutojs pacans, taču tiešām neaizraujies ar savām bezjēgas piezīmēm - dzīvē, pats es personīgi, tev jebalu izščaidītu - aceries netā tu nēsi anonīms...

Tas ir labi, ka tu apzinies, ka tev ir viedoklis, bet vai tev neliekas savādi, ka pārāk daudziem tavs viedoklis asociējas ar sūdu, kas nepārtraukti smird?

Link to comment
Share on other sites

1. skolā jau kur tas laiks kā nemācos

2. Šķiet ka sīkais varētu būt tu

3. tev jau uz kājas neuzkāptu, drīzāk uz galvas, tādus sīkus smirdīgus mērkaķus jau redzēt nevar

4. Šķiet ka tu esi uz krāniem kritis, visu laiku par to vien domā, kā sevi apmierināt, neesi gadījumā zilais ?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, tāpēc arī Lecter šoreiz ir idiots :) Lai gan sharingana teksts par prasīšanu apskatīšanās vietā arī nebija foršs. Vispār tam lecteram ir 100% warns :D viņš regulāri par diršanos dabū klāt. Ja šo te postu ieraudzīs Dr. Pain, viņš to maskaino nabagu "izslēgs" uz kādu mēnesi kā minimums :)

Ir visādi mistiski nakts trolejbusi (es ar dažiem tādiem esmu braucis no centra). Bet es vairs precīzi neatceros kā viņi tur brauca. Man liekas kaut kā reizi stundā - 1:10, 2:10 (vai :20 tomēr). Tas kā trāpās.

Un runājot par Alviksu - tā tiešām vairs nav tik lēta kā agrāk. Jāiečeko nākošreiz būs tas taksi.lv

btw tas nakts troļļuks man liekas brauc pa 22ā maršrutu, tikai atpakaļ braucot viņš močī pa čakeni (respektīvi 11-ā maršruts). Bet es, protams, negarantēju, ka viņi tur iet tagad tādos laikos kā teicu. Un nekāds 1188 tev nepateiks cikos viņi iet, a kur citur to uzzināt, hvz. Lecters gan jau zina :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...