Jump to content
GIGN Forum

Lēnām Bet Tomēr


jonijs
 Share

Recommended Posts

Gribi pamēgināt internētā pelnīt naudu ? (ja negribi neraksti savus komentārus)

Kas jums ir jāizdara, ieej http://bux.to/?r=janciss

tu registrējies šajā adresē!

Un uzspiezot uz Surf Ads tur ir linki un spiezot uz katra linka un paigaidot 30 sec jus sanjemsiet 0.01 $

lai šis process nebuutu tik gar6 ir klikeris kuru ieslēdzot ,vinj6 pats visu dara!

http://autoclickers.uni.cc/en/downloads izvēlies Bux.to Autoclicker 1.4.0

tas skaitiisies ka juus strādājat kopā ar mani un jums ies sava nauda man sava! ja juus piesaistiisies vel vairaak klientu juusu pelnja palielināsies! pēc nedēljas darba ar mani es jums katram pateiksu primitiivu bet noderiigu veidu kaa dabuut daudzus cilvēkus zem sevis un tad juusu pelnja uzaugs liidz virsotnei!

Kapēc man vajag juus ?

izmantojot manu metodi kā dabūt zem manis referus, man var neizmaksaat manu naudsu, bet lai es sleeptu peedas man vajag reaalas personas kas straadaa ar mani ! :thumbsup:

Nu tāatad veiksmi es redzēš6u kur6 jau ir strādājis nedēlu un tam arī sūtīšu zinju kaa nopelniit vairaak !

aaa un slēdzat to programmu (autokliker) katru dienu uz kaadaam 15 min ar to pietiks !!!

ja domā ka šeit notiek kautkaada kraap6ana vienkār6i nedari to , es tevi nespiezu! :10cm:

vēlaak pastāstīošu kaa to naudu iznjemt ! pats darbojos nesen 3 dienas !

Link to comment
Share on other sites

nu blin tu gribi teikt, ka negribi varbuut peec kada menesa vai diviem pelniit 100 ls ??

un jo vairaak tu darbosies jo vairaak tu speesi nopelniit ! sanjemsi savu naudu un nopirksi par 99$

100 Refferaaljus kas ir daudz !

Tu neko nezaudee tev nekur nevajag ieguldiit naudu!

varbuut tikai tad ja tu gribees saak savas lietas biidiit

un kas zin varbuut veelaak tu atveersi savu adresi! un veiksi darbiibas tur , nezinu kaadas bet nav jau runa par to !

pameeginaat, to var jebkur6 !

Link to comment
Share on other sites

kad es registrējos šājā forumā pie noteikumiem nebija nekas taads mineets!

un nekur citur man liekas ka tas arii nav mineets ,

tapeec ja jums tas nepatiik tad izdomaajat jaunu noteikumu un kautkur to publiceejat lai visi tos zin , un es nerakstii6u vairs neko taadu!

Link to comment
Share on other sites

ai labi, nu jau pietiks, katrā ziņā dzirdēju, ka šogad varēs strādāt pa vasaru jau no 13 gadiem, tākā tHu neuztraucies, pa vasaru lasot zemenes sapelnīsi lielo piķi un tad sapratīsi, ka viss šitas ir liela buļļa kaka :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...