Jump to content
GIGN Forum

De_aztecum


Recommended Posts

uztaisiju de_aztec_small 2x lielaku, lidzarto vajadzeja mainit ari nosaukumu.

nu ko jus domajat par so aztec versiju?

p.s. ejas pie t spawnpointa sanaca patukshas, bet man tiesham nenaca prata nekas kas varetu tur iedereties (visur salikt kastes buutu stulbi).

de_aztecum06.zip

Edited by Purva-Zivs
Link to comment
Share on other sites

esmu veel pagaidaam paaraak slinks lai nolaadeetu to karti un iechekotu (apsolu ka driizumaa to izdariishu) bet nu man prieks ka tu centies.

Ko es no skriiniem varu pateikt

no pirmaa. Viena lieta ko es zinu ir ka uz taam kaapneem staavot ir riktiigi tizli shaut. Es nez, mosh man tas taa vienam bet es tavaa vietaa taas kaapnes uztaisiitu par sliipumu un taadas plataakas, jo citaadi uzbruceejiem taa videeji tizli sanaak ar uzbrukshanu (protams jau var samest flashus. Kopumaa skats interesants. Kaut kaa veel pietruukst bet to tik iechekojot karti vareeshu pateikt. Ak veel, man protams patiktu sabaazt visaadus prikolus bet kas par daudz tas par skaadi.... es teiksim ieliktu veel vienu kasti lai tur augshaa kur ved kaapnes vareetu arii uzlekt.

Tilts man patiik. Reaalaak tikt paari nekaa aztecaa. Es tik ceru ka lecot no vinja ir kur uzlekt (iekrist uudenii) nesasitoties. Vieniigais tuvaakais gals taads tumshs izskataas... mosh gaishaaku...

ai labi kad nolaadeeshu karti pateikshu ko vairaak wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mazliet papildinaaju mapi ar dazhadiem objektiem. saliku kastes kaa macho velejas un vel dazhas lietas pielaboju. jauno versiju varat noka4aat no pirmaa posta (es nomainiju veco ataachmentu pret jauno. tas taa tiem kas nezinaja ka tas ir iespejams:/)

post-16-1096305860.jpg

Edited by Purva-Zivs
Link to comment
Share on other sites

klau es no riita uznjeemu paaris skriinshotus par tavu mapi un ko es veeleetos teikt. Neiechekoju veel jauno versiju bet domaaju ka nekas radikaali nav mainiijies un mani galvenie "pointi" nebuus izmainiiti. Nu tad saaksim happy.gif

vei mapiite - http://www.gign.lv:81/2/0/aztekshits

Pirmais vareetu buut vissvariigaakais. Zems fps. Tu iecheko 1. un 2. skriinshotu. - 20 fps nav tas forshaakais kuraa shaut, (pie tam ja ir vairaaki cilveeki fps strauji kriitas). Labaakais risinaajums buutu to visu pievilkt kaut kaa tuvaak. Es gan nezinu kaa tieshi (bet nu tas uudens apakshaa ir diezgan plats) Tieshaam tuvaak vareetu pievilkt....

Nu ko veel es varu pateikt.... mm tev vajadzeetu pataisiit karti interesantaaku. Piebaazt kaut kaadus papildus objektus (ja truukst izdomas vienkaarshi iecheko kaadu no acteka versijaam). Nu paskat uz taam sienaam. 5, 7, 9, 10, 11 un aztecum.jpg skriinshoti. Skaidri redzams ka tur kautko vajag. (nez, sienas izliekumu, iedobes, liaanas, vienalga ko, bet lai izskataas interesantaak, nekaa plika siena. Var tak uztaisiit kaut ko taadu ko praktiski nevar izmantot bet kas vienkaarshi buutu smuks. Uztaisi kaut vai LIELAS kastes vai LIELAS ejas.... nez, bet tukshas sienas nav iipashi smukas

veelvienu lietu par iederiibu gribeetu mineet. (3 un 13 skriinshots) Es neesmu paarliecinaats ka taas metaaliskaas margas iipashi labi izskataas uz visa "actekiskaa fona" Iebaaz tur koka vai akmens margas, lai iederas apkaartnee.

viens ieteikums buutu uztaisiit eju kas ved no 4 skriinshota uz 6. Vinji ir katrs savaa pusee tai sienai. Nu.... man taa liekas, vairaak eju vairaak funa, bez tam tajaa 6 skriinshotaa teroriem tur iisti nav kur likties.... Tas taa...

veel viena lieta par CT baazi. Taa vieta gan neder. Tur jau nekaada balansa nav ja CT piedzimst pie spota (9 skriinshota kreisaa puse) Mans ieteikums buutu novietot CT spawnu kautkur pie 16 skriinshota lai gan mosh uztaisiit veel dziljaak. ideja ir taada - lai CT un T vienu spotu sasniedz vienlaiciigi. Otrs nav obligaati.

Ak jaa par spotiem runaajot. B spota vieta man arii nepatiik. Ljoti tuvu A spotam. Es tavaa vietaa paarliktu B spotu uz 11 skriinshotu. (pie reizes to vienmuljiibu varees dazhaadot uztaisot spotu.... (esi kreatiivs wink.gif)

12 skriinshotaa redzama ieeja. Taads siikums, bet nu smukaak buutu ja tu to eju kaut kaa izrotaatu. Uztaisi arku, vai ornamentus gar malaam taadai mazai ejai happy.gif kautko....

Viena lieta kas man patiik ir tunelis 14. skriinshotaa. Forshs.... tikai es veel ieliktu kasti tur kur kursors raada apmeeram. Mosh griestus nedaudz augstaakus.... Nu karoch vareetu to tuneli veel padailjot. (uztaisi kaukaadu kasti kur uzlekt.... vai kaadas kur pa spraugu pashaut... nu kaut ko taadu. (protams nevajag paarspiileet)

Nu jaa par rotaashanu.... man patiik 15 skriinshotaa redzamie shiti - eleganti. Nesaku ka taadus visur vajag bet veel kaada vietaa mosh var happy.gif. 17. skriinshota stabi arii ir forshi. Shaadas lietas padara karti interesantu. Taadas vajag vairaak peec manaam domaam...

eh veel ko varu teikt ir visaadi siiki shitinji. Saproti ir interesanti ja ir kastes uz kuraam uzlekt (pat ja no taa nav liela jeega). Kaut kaada sprauga pa kuru pashaut, teiksim kaukas liidziigs tev ir sanaacis 8.ajaa skriinshotaa. Nu kaut kas taads. Zini nukee pa kreisi ejot terori pa spraugu var redzeet kaunterus.... dust2 B spotaa caur sienu var sashaut rashojoshos terorus. Nu standartkartees ir daudz visaadu suudu. Var viskautkur uzcelt, paleekaat, (Inferno B spots laba vieta wink.gif)

karoche ievies dziiviibu kartee un palielini fps un viss buus vistinjaa wink.gif

protams, tas viss ir mans subjektiivais viedoklis bet nu tas vismaz ir viedoklis nevis komentaars "eh izskataas taa ne visai"

GL thumbsup.gif

p.s.

ak jaa galiigi aizmirsu. Tev tur teroru baazee uudens drausmiigi tumshs. *kliedz* tas nu galiigi neder. Pataisi to visu gaishaaku! Tur neko redzeet nevar.

Link to comment
Share on other sites

runajot par zemo FPS domaju tas ir:

1) deelj lielaa plashuma

2) deelj taa ka uudens viljnojas ( iedomajieties poligonu skaitu uz katra kvadratmetra kad uudens cilaajas) + veel tas ir caurspidiigs (tas ar eed resursus)

veel iegaaju kaukaados tumshos tuneljos (nu galiigi negribas lai man sirds apstaajas kad mani tur noshauj)

p.s. vispaar karte izskataas peec vecas q1 kartes (no kurienes ir tie lielie klu4i texturaas smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

kartejais mapes updeits. izpildiju lielako dalju no macho ieteikumiem, vienigi CT baazi un spotus nemainiiju. taa vietaa lai parvietotu spotu, es aiztaisiju to siko tuneli kas ir pie ct spawna, lidzarto lai nokljutu no viena spota lidz otram ir jaiet liels rinkjis, un tagad B spotu ct ar t var sasniegt gandriz vienlaicigi.

a un par to fps... uztaisit udeni bez viljniem, un nelielu tiltu starp tiem 'balkoniem'. bet neizskatas ka tas baigi uzlaboja fps. kautkadu lielu sienu baazt pa vidu, lai samazinatu fps kautka negribas, jo ta tur galigi nepiestaves...

par fps uzlaboshanu es vel padomashu, bet pagaidam ievertejiet mapi, taadu, kada ta ir tagad. mosh vel kadi trukumi atklaajas.

post-16-1096305913.jpg

Edited by Purva-Zivs
Link to comment
Share on other sites

Nee smile.gif lai noskatiitos nav vis boti vajadziigi ~_0.

kad buus kaads laicinsh tad mosh ieveerteeshu arii shito apgreidu. (cik nu es paguvu aatri acis uzmest tu nedaudz esi (manupraat protams) paarcenties ar tiem smukajiem apgrieztaa L veida stabinjiem wink.gif dazhaas vietaas man liekas kaut kas cits dereetu (lai gan man viegli taa teikt).

nu labi, veelaak apskatiishu.

Link to comment
Share on other sites

eh gruuti te kautko veel mineet. Mape it kaa ir ok, tik tas fps... paaris tukshaakaas vietaas veel vareetu objektus visaadus salikt. Man imponee taas mistiskaas trepes. Kaut ko taadu veel nebiju redzeejis. (tik neliec veel kaut kur taadas wink.gif )

vieniigais man liekas CT taapat aatraak tiek uz b, ja vinji skrien pa otru pusi, nolec lejaa no tilta un sashauj to spraugu un izlec.

taisni vai pasham gribaas to karti paredigjeet.... neesmu tik njeemies ar visiem tiem editoriem...

Link to comment
Share on other sites

vieniigais man liekas CT taapat aatraak tiek uz b, ja vinji skrien pa otru pusi, nolec lejaa no tilta un sashauj to spraugu un izlec.

un veismiigi izvairas no teroristu (kuri izdomaaja skriet pa tuneli zem tilta, vai ari sagaida augshaa uz tilta) raiditajaam lodeem wink.gif

jaa un, tas fps nav sliktaaks kaa parastajam aztecam un uzlabot vinju, nesaliekot visadas debiilas sienas, vai ari samazinot redzamibas attalumu, visticamaak neizdosies.

lol, un kas tev nepatiik trepees? tekstuuras?

Link to comment
Share on other sites

lol es teicu imponee - tas noziimee patiik wink.gif

un fps ir kaartiigi sliktaaks nekaa parastajam actekam. (arii teksts "fps kaa parastajam actekam" par karti neko iipashi labu neliecina).

es tieshaam nezinu kaa lai to visu uzlabo. Nu viena ideja buutu sashaurinaat to lielo plashumu kas tev tur ir (tas uudens ir riktiigi plats) Ja skataas no viena gala uz CT baazi un A spotu tad arii mazs fps. Mosh tad tajaa galaa vareetu ielikt kautko tuneljveidiigu (ar griestiem un vaartiem [taa kaa actekaa ir pie CT baazes pa labi skrienot])

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...