Jump to content
GIGN Forum

fin


radler
 Share

Recommended Posts

nah tadam klanam vote tiesiibas? labi par visiem nezinu.. bet nu walkman.. taads daunis... liek votes visu laiku normaalaas mapees esmu pat redzeejis vinju divreiz standarta mapees liekam votes uz kaut kaadaam citaam mapeem... piemeeram tiko no train uz inferno sad.gif njaa.. es vinjam prasiju kapec vote .. shis: Radler es saprotu ka tu esi stuulbs bet es tev tomeer ljaushu speeleet... smiliez.de_2428.gif

nu un tad veel pac tizlaakais liek votes kur art ex scalpo veel speele... man liekas ka vinjam druzku augstaags tas admins... un lai tad jau vinjsh izveelaas ko speeleet un nevis kaut kaads walkmans...

Link to comment
Share on other sites

A ko tu streso? Vai tad vinjs kaut ko nepareizu pateica?

Ja vinjs uzlika voti, un tauta nobalsoja pa citu mapi tad tautai nemaz negribeejaas train speeleet! Iespeejam vinji negribeeja speeleet jo nemaz nezin taadu mapi, nekad nav speeleejushi un taapeec arii nepatiik!

Link to comment
Share on other sites

fatality... kas taa taada par tizlu domaashanu sad.gif tu vispaar esi kaadreiz train speeleejis... ieejot gign serverii izlasi noteikumus biggrin.gif ja tev ir vote tiesiibas neliec daudz votes uz citaam mapeem utt utt... nu un ko vinjsh dara? liek votes tad kad vinjam pasham kaada mape nepatiik... un tad veel arii vairaakas reizes vienaa mapee sad.gif ..

un ja tur veel ir citi cilveeki kam ir admina tiesiibas tad nah vinjam vispaar taas votes likt...

PS tauta nenobalsoja par... bet tas sux... jo citreiz nobalso par kaut kaadu meeslu kad speelee kaadu normaalu standarta mapi..

nu taa... atkal apstiprinaajaas.. mape train gandriiz jau beidzaas... un walkman liek voti uz : de_inferno.... naakamaa mape buutu bijusi dust

Link to comment
Share on other sites

nu shitas gan man neliekas nekas nopietns...

man personiigais iespaids par to volkmenu... tipa - es zinu ka shis ir admins tikai peec lillaa kraasaam kas ir gign lapaa - serverii speeleejot es nemaz nemanu ka shis tur kauko dariitu... un labs admins ir taads kuru neieveero....

un tas ka vinsh train beigaas lika voti uz inferno ir tikai normaali.... +pat ja vinsh trein viduu lika voti uz citu de_ karti tad vai tad uzreiz ir jaasecina ka vinsh vislaik liek taas kartes kas pasham patiik + votees jau ir taads pluss ka tiek uzliktas taas kartes kuras speeleetaaji grib.... ja jau vinsh juta ka vinji veelas taas kartes tad kur probleema?

Link to comment
Share on other sites

nujaa bet lieta taada.. walkmanu nemana kad vinjsh NESPEELEE serverii.. liidzko vinjsh atnaak var redzeet ka vinjsh uzliek votes... biezhi vinjsh tur nav tapec varbut arii vinju nemaniiji...

un kaa jau es teicu vinjsh nebija pirmo reizi licis kartes viduu voti uz citu karti...

nu labi man po tad jau laikam.... lai jau vinjsh voto un maina kartes kaa vinjam patiik un kad vinjam patiik sad.gif ja jau tas ir labaak..

aa un macho taas kraasas nav lilaa bet gan roza tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

taa... nu tieshi tiko tagad shinii laikaa... nu kaa jau teicu walkmans uzlika beigas no train uz inferno voti mapi nomainija mape : inferno... peec tam mapes vidu kaut kur uzliek atkal voti uz awp map 2.......? nu tagad vinjsh druzku nepaarspiilee? seraph bija klaat... tikai nezinu vai vinjsh traina utt bija

Link to comment
Share on other sites

nu ir vel viena lieta. Diezgan daudzi cilveki nak spelet lai speletu tieshi tas mapes kuras varetu nepatikt tadiem kas spelee nopietnaak tb fy he un awp. Ja cilveki nobalso ka grib tad ja esi viens nobalsojis pret ta diemzhel ir skarba dziives patiesiiba. Upi uz otru pusi nepaveersiisi un necenties karot ar puuli =]

Link to comment
Share on other sites

mhm sen redzets frukc labi uzvedies mosh tagad kas uz iiso sagaajis tongue.gif btw kad shon kopa spelejam dust2 neko necentaas dariit. Mosh acerejas ka votes shim ir :] btw vinjam votes ir jau ljooooooti sen un pa cik vinjsh labi uzvedies visu to laiku viens mazs starpgadiijums neko nenosaka

Link to comment
Share on other sites

njaa man nepatiik atkaartoties bet taa nebija pirmaa reize kad vinjsh lika standarta mapees votes uz citaam mapeem... bet labi es redzu ka te neko nevar dariit

PS. symbiote ir arii taa ka tu vari jebkuraa laikaa uzlikt voti uz fy vai awp mapeem un tauta vienmeer nobalsos par smile.gif

Link to comment
Share on other sites

shis: Radler es saprotu ka tu esi stuulbs bet es tev tomeer ljaushu speeleet...

neredzu nekaadus nepareizus vaardus tb iq ir pozitiivs ja taa izteicaas

es ljoti apshaubu vai shii suudziiba ir pamatota jo TU esi vieniigaa persona kam liekas ka vinjsh dara ko sliktu

es esu speeleejis ar vinju un neko nepamatotu vai nepareizu vinjsh nav dariijis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...