Jump to content
GIGN Forum

Veidoju Mājaslapas!


Sokraac
 Share

Recommended Posts

Macho no nulles ari varu :P Lai gan nepiederu pie elites...

Pietiekošas zināšanas man ir un es atzīstu ka vēl joprojām mācos jo ir 1'000'000 lietu ko par PHP nezinu, bet nav tā ka nezinu neko :)

Nu labi tu varbūt esi "krutāks" nezinu :)

varu ieprogrammet ari funkcijas <?=sodien?> <?=kopa?> <?=unikalie?> tas neko nemainīs ... viss atkarīgs kādam nolūkam f-ju izmanto varu kauvai likt <?=banani_uz_zekjes?> un iekodet ka atbildes par unikālo peeru skaitu :)

Un tiem kas vēlas redzēt ko varu uztaisīt nāksies mazliet pagaidīt lai varu kko uzcelt jo mani webu layouti ir prom un pagalam :(

EDIT: Protams par webu kas pilnība uzcelts no 0 ir attiecīgi jāmaksā ... pamēklējiet google cik maksā vienkārša HTMl lapa ar 5 .html failiem bildēm un 1 .css failu kas tāpat drošvien nav uzcelts no 0 jo tas paņem laiku un pūles

Edited by Sokraac
Link to comment
Share on other sites

atzistu ka no php gandriz neko nesajedzu bet ja gribi tirgoties tad tew ir jaiemacas normali uztaisit webus nevis kkadas siera skinkja ljerpatas un kad gribi ar to nodarboties ir japarada kadi 3-5 webi ka minimums un nekadas atmaskas ka ''Vaii tas jau tikai uz atro'' ''Aa jaa pareizi pielaboshu sito to tot un vel sito un pofig partaisishu'' taa nevar laigan ar to nenodarbojos zinu kas un ka ir jo man 4oms kautko tur muxlijaas ar vinjam

Link to comment
Share on other sites

Protams par to jau arī teicu :)

Tagad uzmukjīšu pāris [ apm. 3 ] webus... un tad iepostošu šeit :)

Nevaru vēl apgalvot ka uzreiz iepostošu webus bet nu dizainus un vēlāk saprogrammētus webus jo PHP nav 3 dienu padarīšana :)

edit: Protams ja kādam vajag webu uztaisīt tas būtu vēl labāk jo tas ir stimuls pabeigt, nevis otmazkas rīt parīt utt.

Edited by Sokraac
Link to comment
Share on other sites

Pats tik tālu esi ticis kārtībā? Tu taisi sourci vai templeitu? Sourci tu diezvai taisi un apači un sql'u jau daudz maz sakarīgs angļu valodas zinātājs var uzlikt. Tās "funkcijas" ko tu nosauci ir tikai veids kā aizvietot klases kādā templeitu sistēmā kas arī sourcei noteikti nāk līdzi. Daudz arī par php nezinu, bet nu kaut ko jau arī saprotu.
Link to comment
Share on other sites

Nu jā... Vis ko no tā tava "trakera" projekta es redzu - defautltās bildes, ar defaulto leiautu (nu ar mazām izmaiņām). Neko no tavām "1337 PHP, HTML, AJAX, JAVA, FLASH + MYSQL" zināšanām neredzu. Tiakai pamainītu dizainu.

Droši vien džekiņš padzirdējis par tiem krutajiem apzīmējumiem, tagad mētā kruto.

Vari paskaidrot, kas ir AJAX? Aj sopuze nat. And JAVA, and FLASH?

Vainu esmu nūbs, vai kā, bet es nezinu kā FLASH iespējams iespraust mySQL?

Es pat pamanīju, ka tu čarsetu nemāki sakonfigurēt :thumbsup: Tad jau tiešām es māJsterz

Link to comment
Share on other sites

Tu domā ka trakerī ir īpaši vajadzīgs Flash un AJAX ja tie nav kārtīgi sataisīti tad tie ir lieki caurumi caur kuriem var ielauzties. Protams var likt Flash vai AJAX čatu or tml. bet nedomāju ka pēc tā ir īpaša vajadzība.

Tiešām defaultais.?

Šāds ir defaultais ar mainītām krāsām :)

f489ed22cff6.jpg

PHP = valoda, kas domāta lai izveidotu sarežģītākus & labākas mājaslapas

AJAX = Javaskriptu un XML apvienojums. Var uztaisīt ātrākas un ērtākas mājaslapas

JAVA = kārtēja programmēšanas valoda kas veidota pārsvarā priekš HTML un XHTML lapām

MYSQL = programmēšanas valoda ja mājaslapai vajadzīgas datubāzes

MYSQL ar FLASH? :D it`s impossible :D

Ja domā tēmas topiku tad domāts tā ka tur vienkārši ir nosauktas valodas kuras kaut cik pārzinu, lai mājaslapu uztaisītu :)

Ja charsetu [ utf-8 ] domā iekš browse.php tad tas ir dēļ DB backupa un nepalaidu collation-fix.php

Iepostēšu vienu mazu darbiņu :)

e0233344d2f4.jpg

Edited by Sokraac
Link to comment
Share on other sites

Nu pag, pag Leiauts un pati lapa ir 2as dažādas lietas.

PHP = valoda, kas domāta lai izveidotu sarežģītākus & labākas mājaslapas

AJAX = Javaskriptu un XML apvienojums. Var uztaisīt ātrākas un ērtākas mājaslapas

JAVA = kārtēja programmēšanas valoda kas veidota pārsvarā priekš HTML un XHTML lapām

MYSQL = programmēšanas valoda ja mājaslapai vajadzīgas datubāzes

Mja, skaidrojums rlzz + trakerī (un faktiski jebkurā citā lapā) tieši ir ieteicams sabaāst AJAX'us, jo tas atvieglo lapas darbību, jo nav jālādē lapa pa jaunam.

PHP nav domāts "lai veidotu sarežģītākas lapas (lol, ks tas pa teikumu)". PHP ir paradzēts, dažādām lapas funkcijām, kuras pēctam pārstrādā un parāda iekš lapas. Piemēram ar insert funkciju iestrādā mySQL datubāzē informāciju (ko starp citu, nevar izdarīt ar pārējiem minētajmiem). UN arī tikai caur PHP ir iespējams no mySQL informāciju nolsīt.

Karoč jasn ar tevi - iedoājies, ka māk "include" funkciju @ PHP, bišķi kko palasījis par javu un ajaxu, tagad domā, ka ir makten kruts un taisīs citiem lapas...

BTW ar defaulto es domāju izkārtojumu, un bildes - pārējais ir nedaudz pamainīts.

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

nabadziņš, nokūpēja.

+ iemācies nomainīt standarta vietu phpadminim un grūtāku paroli uzliec ;)

kā man patīk, 18gadīgie ģēnijbērni.

+ ar gudri, trakeri turēt uz lattelekoma :D

:10cm:

Tavas lapas ir pilniigs stocks, katraa zinjaa es taadas nepirktu, jo, kapeec man lapu kura ir vel 100 p0k3moniem? Vai arii kaut ko liidziigu es varu dabuut no joomlas,phpnukes..

Link to comment
Share on other sites

PHP, HTML, AJAX, JAVA, FLASH + MYSQL Tu smejies? citi mācās gadiem to, un ar tādām zināšanam tādu sūdu neuzbūvēsi, pats piestrādaju par dizaineri, un zinu tāduz 4aļus kam tikai krāsas iedot un padomu dizainā - viņi uzkodēs brīnumu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...