Jump to content
GIGN Forum

Mans Pc


rusty
 Share

Recommended Posts

mani baigi interesē cik maksātu mans pc viss kopā. so šeit nav nekāda metamā garināšana vai kas (nav īsti ko garināt) tākā sametīšu info un jūs, kas kautko saprot, un nav skauģi pasakat optimālo cenu...

processor am athlon 64 3200+, mmx,3dnow, 2.01 ghz

video radeon x700 256 mb 400hz

ram 1 gb firma kautkads hynd...

sound realtek ac97 audio

os xp

un uz lielās zaļas kastes raksīts gigabyte tehnology k8 triton series, nforece4 motherboard un tur pat ir zvaigznīte ar athlon 64 x 2 dual core ready.

varu vēl piemetināt, ka spēles netā ka tf2, cod4 vel man uz max grafiku, laigan pēc tiem syst.req. neko tādu neuzrada.

ā. tā kaste laikam ir mātesplatei. jap. so ...

ko domājat? lietos ~ 3 gadi mby...

Link to comment
Share on other sites

ņā. baigi lēti kautkā. :) laigan mby ''šajos'' laikos tā pc maksā. pats primais pc bij 10 reiz sliktāks (varbūt 20 ) un 5 reiz dārgāks pa šo, nu ja ņem 200 - 250... :) ir vaidzīgi vel kādi parametri pēc kā varētu domāt par cenu?

Link to comment
Share on other sites

tiešām nav kāda lieta ko neesmu pieminējis, kas varētu ietekmēt cenu? da vnk man tumbas vien sastāda 70 % no pc un tas liekas khm khm... <_< drīz editošu ar lasītāju un hdd. velku jaunu sakarīgāku analyzer.

okei. nēizdevās iegūt hdd info. pasakat kāds kādu prog vai kā tikt pie info.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ar everestu

ā ja. man viņš bij, bet likās, ka saucas alps. visur pa googli izmeklējos.

ram : Firma Hynix Semiconductor Inc. DDR SDRAM Ražošanas datums Nedēļa 18 / 2006 Atmiņas ātrums PC3200 (200 MHz) 2 gabali 512 mb

sistēmplate : Maģistrāles tips Dual DDR SDRAM Reālā takts frekvence 201 MHz (DDR) Efektīvā takts frekvence 402 MHz Caurlaidība 6433 MB/s Operatīvās atmiņas spraudņi 4 DDR DIMM DRAM:FSB Ratio CPU/10

procis:Pašreizējā takts frekvence 2000 MHz Maksimālā takts frekvence 3000 MHz

draivers: Draivera apraksts TSSTcorp CD/DVDW SH-S162L Ierīces tips DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM

hdd Disks #1 - WDC WD2500JS-60MHB5 (232 GB)

cpuid : CPUID CPU nosaukums AMD Athlon 64 Processor 3200+

video : Reālā takts frekvence 250 MHz (DDR) (Oriģināls: 250 MHz) Efektīvā takts frekvence 500 MHz Caurlaidība 8000 MB/s

ok. that will help?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BUMP

okei. šoreiz visu sakraīgi sarakstīšu, lai jums normāls ieskats būtu! ir doma par apgreidu! un boot.lv negribas rakstīt, jo nesapratīšu 70 % no viņu sacītā. so!

PROCIS: AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+ 2 ghz. max frekvence 3 ghz.

MĀTESPLATE: Gigabyte GA-K8NF-9 / K8NF9 Ultra (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)

SISTĒMAS PLATES MIKROSHĒMU KOMPLEKTS: nVIDIA nForce4, AMD Hammer

RAM: 2 x 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-2-2-6 @ 133 MHz) priekš ram 4 spraudņi.

VIDEOKARTE: RADEON X700 Series (256 MB) (izmeklējos netā bildi, bet tādu kā man neatradu. laikam kautkāda uzpimpota versija :)

HDD: 232.9 GB (50.4 GB brīvs)

datros lietots 1.5 gadus.

enything else?

Link to comment
Share on other sites

!!!!! pie rama atradu, ka ir 18 MĒNEŠI NEVIS 3 GADI!!! ļauj man minēt. - tu nizlasiji tikai 1 un pēdējo poust? :)

un pa tiem % zinu.

btw. neta pat ebey procis bij dārgāks - gigabyte k8 trition seires. pat uz isoli sākum bids bij 80 dolāri.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...