Jump to content
GIGN Forum

Delete Problem


Recommended Posts

Man kaut kada fignja ar delete Sacred es instaleju bet ee ne to pachu ieliku kllat un vajdzeja izdzest bet izdzesas tikai dalja evilmad.gif palika 0.94mb un neka nevar to izdzest ar atkartojamiem delete caur add remove programs meiginaju ta pat taisiju restartus un meiginaju neka skatijos cietaja diska mekleju to failu bet tas fails ari izdzisa bet 0.94mb ka par nelaimi stav un nevaru instalet par jaunu kamer sie nav izdzesti evilmad.gif

Who can help me

Link to comment
Share on other sites

bet cietaja diska diska ta mape kura bija visi tie faili vairs tas nava bet vienalga kaut kur 1 megabaits palicis. Un cita direktorija nevar instalet uzrakstas nosaukums ka vajag izdzest visu un es nevaru neka pamainit direktorijas kamer ir 1 mb palicis

Link to comment
Share on other sites

es ar to programmu kad stradaju tur vajdzeja cietaja diska to failu vai mapi atrast bet mapes nav tas fails nekur nekads nav atrodams bet kaut ka vinjs existe dzilumos vinju uzrada tikai add remove programs pagaidam es raknajos visos musura failos kurus ja dzes vinji neizdzesas pilniba ka musurs paliek neredzams parasti pagaidam par brinumu ir 4 atrasti bet tie ir 0.1mb no 0.96mb

tomer palika 0.85mb es tomer slikti mekleju tagad esmu atveris pilnigi visu lai parmekle kompis pats tagad pat hiden failus un systemu ar vel 1kb atrada pagaidam

Edited by SuperRembo [CCCP]
Link to comment
Share on other sites

var to speli kaut kada veida cita direktorija instalet bet es nevaru izveleties jo kad piemiedzu install vinjs parada delete komponents parada ka izdzes un iziet ara ieeju atkal tas pats un ta visu laiku var kaut ka uzlikt pavisam citur lai ieraksta kaut ka jo caur install es nevaru izveleties direktoriju kaut kadu citu veidu

Link to comment
Share on other sites

1. Atver My Computer>Tools>Folder options>View> iekjeksee Show hiden files and folders....

2. Apskaties zem my doc. vai nav palikushi kaut kaadi configuraacijas/seivu faili (kaut gan tie netraucee instaleeshanai);

3. Sameklee zem Program Files speeles folderi un izdzees to, ja neljauj dzeest ielaadee DOS modee un izdari to ar piem. Volkov Commander paliidziibu;

4. Ja tas nepaliidz, meigjini noteikt kaadi tieshi faili traucee un caur Search sameklee tos un izdzees;

5. Atrodi progu regcleaner, vai arii ar roku iztiiri regjistru (es domaaju speeles atsleegas, regjistraa var atrast vietu, kur viss ir instaleets);

6. Peedeejais variants - format c:

P.S. Taa kaa tu mums esi liels puika (tev jau ir bijushas 30 sievietes blink.gif ) tad visas shis darbiibas tev buus kaa beernu speeles...

GL

Link to comment
Share on other sites

jauki, COLE, iipashi beigas happy.gif

aaaij, superrembo, vienmeer paskaties, vai speele modificee registry, jo citaadi taa visdriizaak jaadzeesh laukaa tikai ar uninstall vai caur add/remove programs. un es nesaprotu kapeec tu tik ljoti par 0.8 MB uztraucies? cik tad tev liels HDD?

Link to comment
Share on other sites

nee, rembo, tu no jauna nevari instaleet taapeec, ka tava kompja registry'aa ir saglabajies key, kuraa teikts, ka speele ir uzinstaleeta. un tas notika tapec, ka tu vinju nevis uninstaleeji, bet vienkaarshi izdzeesi. agraak, kad man kautkas taads sanaaca, un peec tam gribeejaas instaleet to progu atpakalj, es vnk paseerchoju registry un izdzeesu attieciigos key'us. meegjini dariit taapat thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

failu izdzesu parinstaleju bet palika viena un ta pati problema sad.gif nevar updeitu skacat sad.gif ko darit? varbut kads no jums var palidzeet to speli sauc sacred nu ta sauc vismaz pazistamie angliski krieviski raksts князь тьмы. Vai kads nezin tiesi kur var nokacaat updeitu jaunako prieks sis speles jo kad piemiedz autoupdeit rada ka 3-5 faili neizdevas nokacat un iza ta visa spele tutuuu tad. pec ta updeita kad piemiedz speli raksta insert disk 1 restart aplication to izdarot neka kaut gan spele ar 2 disku spele bet iza updeita auto vispar nevar spelet tad neka.Varbut kads var palidzeet.

P.S ka izdzest virtual cd-room sad.gif man tadi 4 stukas liekas a parasti delete neder wink.gif

Edited by SuperRembo [CCCP]
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...