Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Cilvēku.


eM`
 Share

Recommended Posts

Meklēju cilvēku ar pieredzi Counter Strike 1.6 CUP rīkošanā, uz ilgu laiku.

Ja labi sevi pierādīs, tad ar laiku arī par to maksāšu.

Gadiem nevajadzētu būt mazāk par 16. Vēlams ar lielu pieredzi CS'ā.

Vēl, kā plus ir vajadzīgs online time, lai nav tā, ka nevar novadīt kādu spēli laika trūkuma dēļ, protams, ka CUPi nebūs piektdienās un darbadienās ātrāk par 18.00!

Tādi cilvēki man ir vajadzīgi vismaz 3, ja šis jūs ir ieienteresējis, tad ziņojat privāti.

Jautājumus šeit. :thumbsup:

EDITS: //////

Pienākumi: Ziņot komandām par izmaiņām, novadīt spēles, piefiksēt rezultātu, ievietot to lapā. U.T.T

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

1) No sakuma nedaudz jasapelna nauda[lai attiecigi to varetu maksat "darbiniekiem"!

2) Tas darbs jau nav nemaz tik gruts!

3) Tev neviens nespezh.

4) Neuzdod stulbus jautajumus!

5) Sheit neiet runa par kkadu Administratoru - tikai mazu paligu, un ja buusi laps paligs Sanjemsi attiecigo samaxu

Link to comment
Share on other sites

Es te darbu nepiedāvāju! Meklēju cilvēku, kurš būtu spējīgs novadīt spēles un kā pateicību tam arī atalgots.

Runa neiet par 100 Latiem mēnesī, pat ne tuvu, arī ne 20 Ls par spēli.

Lai piesakās labāk tie, kuriem tā padarīšana piesaista.

Link to comment
Share on other sites

Hmm eM^ man tev jautājumiņš tev dzīve nav neviena drauga ar cs un šādu Cup pieredzi vnk šeit jebkurs var pateikt oo man ir 18 gadi man ir brain vso stradaju pie tevis bet isteniba vinjam max 12gadi :lolza: Iesaku labak kādu kuru tu pazisti dzive un wari buut 100% parliecinats

Link to comment
Share on other sites

Hmm tad sanak vecuma ierobezojuma nav. Jo ir taadi kuriem 10~14gadi un ir gudraki, sapratigaki, ka lai vel pateikt neka 17~19 gadigie ;)

Tad tu vel neesi atradijis cilveku?

Hmm man te uzradas prata zinu vienu chali laikam bija Leisen vinjs vada vairakus projketus nu nevis tur galvenais bet nu viens no projkta vaditajiem atceros tikai ka gamerx.lv nu vel daudzos bet aizmirus kaados mby sazinies ar vinju varbut vinjs gribes jo ka zinu daudzi lv projekti vinju iesaka

Leisen @ irc.lv vai kads tur vinjam bija niks hvz

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...