Jump to content
GIGN Forum

Lavrx


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Labriit!

Vārds: Artūrs

Gadi: 21

@gign: kādi 2-3 gadi! (skaidrā nepateikšu)

Esmu beidzot saņēmies uzrakstīt pieprasījumu uz mazo tiesību paku...

Varbūt neviens tā uzreiz nav prasijis uz PUB un CSDM tiesības reizē! Laikam es būšu pirmais, jo diezgan daudz abos serveros spēlēju... vienkārši neuzskatu, ka ir vērtīgi pēc 1 mēneša rakstīt to pašu pieprasījumu ar atslēgvārdu "csdm" vai "pub"

Slap - nepieciešams lai iekustinātu spēlētājus kuri domā, ka nekur nevajag iet!

Gag - lai arii piekriitu, ka admini ir vairāk nekā saprašana tomēr dažreiz neviens neaizliedz gudri runāt kādam spēlētājam kuram nemaz nevajadzētu teikt neko!

Slay - ja nesaprot iepriekš dotos mājienus tad...

Admini kas iesaka: DeaDly, dyversant, bencik, Teddy, LaNCe(protams ja jūs vēl viņu atceraties) varbūt vēl kāds..

PALDIES PAR UZMANĪBU :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Deadly un lances ieteikumi tikpatlabi var netikt ņemti vērā, jo csu, man liekas viņi vairs nespēlē?

A runājot par tiesībām - atbalstu tiesību uzlikšanu uz csdm servera, jo tur tiešām trūkst adminu ;)

Link to comment
Share on other sites

Shitas mudaks prasa tiesibas , vins tak riktiigs pleegurs un zhuupa :superlol: Nu okey, okey isteniiba dzeks ar galvu uz pleciem un pats recigakais, kad vins paalii paliek taads pats :) Cs gignaa kapaa jau sen un nav pametis sho domu veel joprojaam, csdm shitam atraak jaliek virsuu tiesibas, un ja lielie papas buus ar mieru pubaa ar var likt, tachu shaubos vai vionji to dariis... (kaut gan varetu).

Un pats labaakias, kad shitas varetu buut man liekas pirmais pub admins kurs ir precets vai arii es kaut ko jaucu? :blink:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...