Jump to content
GIGN Forum

Par Php-fusion!


AsShoLe
 Share

Recommended Posts

Sveiki nodmaju darit nav ko jo nemaku scriptet tad nodmaju man majslapa nav viss iztulkots LV tad es mekleju kur jatulko un neatradu kr4 kads var pateikt kada faila var iztulkot php-fusion iznemot forumu !

A un vel kadu vienu lietu kr4 kads nevar pateikt ka var ielikt tadu lietu kipa kad ieiet weba un pardas kipa kadi useri online un ko dara ta pat ka te gign ?

Link to comment
Share on other sites

:baby:

:(

Ņihuja tu nesaprastu. Gribi piemēru?

lala
bleble
if (bla) {
  lala
  bleble
  cikls() {
    lala2
  }
}
lele
blala

Maza paraugdaļa no koda, kas izmet tekstu, ja nav ievadīts lietotājvārds/parole kādā laukā.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

:10cm: par kodu, kko vel idiotiskāku nebiju redzējis

tādas komandas kā cikls iekš php nepastāv, :lohs: un parastu rowu iekš smart tagiem nedrīkst ievietot, tāda sajūta ka tu domā, te sēž tādi paši idioti kā tu, un neatšķirs kkādu skribelējumu no php koda... :10cm:

Link to comment
Share on other sites

:10cm: par kodu, kko vel idiotiskāku nebiju redzējis

tādas komandas kā cikls iekš php nepastāv, :lohs: un parastu rowu iekš smart tagiem nedrīkst ievietot, tāda sajūta ka tu domā, te sēž tādi paši idioti kā tu, un neatšķirs kkādu skribelējumu no php koda... :10cm:

Viņš parādija piemēru!!!

Link to comment
Share on other sites

piemērs - īss kodolisks, pašaprotams, PAREIZS

tur no piemēra nav ne smakas, tadā gadijumā lūdzu

esfgsd,smg

fdf (
fdfasdgasgkjan\sd
gasfhgdf
hdf
els
dafh
fdh
adfhdafhdf

lūk tas ir kods ar kuru mēs varam izveidot forumu

Link to comment
Share on other sites

Tu sīkais panda, nesaprotu kā tu vari kko secināt par manu privāto dzīvi, ja nav kur piepisties - nepiepisies!

Man tieši tagad liekas, ka tev kkādas problēmas ar draugiem, tev viņu ir mazs, un viņi visi tevi apceļ, bet es tev nejūtu līdzi, jo iekš forumu atļaujies tēlot kkādu tēviņu, kas izsteiks nepamatotus secinājumus, un tēlos koderi.

Jā un bļed velti tās piecas minūtes ( nezinu kāpēc tik daudz, tādam easy šitam, bet tavām smadzenēm tas būtu piemēroti), un nākamreiz neraksti kkādas murgainās funkcijas, kas iekš php nemaz nepastāv, kā arī parasto pēdiņu nemācēšana ielikt kātrā posmā ir totāls idiotisms, un to ataisnošana ar to ka, es steidzos, piemērs, vai kas cits, ir vel jo vairāk idiotiski...

Edited by sroupe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...