Jump to content
GIGN Forum

Irc.lv


jonathan
 Share

Recommended Posts

tad nu taa...apdeitoju pc, uztaisu rr, eju mirc'aa, rakstu /s irc.lv uz ko man paraadaas Closing Link: jonathan[cpc3-mfld4-0-0-cust896.nott.cable.ntl.com] (User is permanently banned ( Proxy.UseFull))

buutu baigi forshi, ja kaads speetu paliidzeet...varbuut kaadam kkas liidziigs kadreiz gadiijies....

EDIT:spr1te nospraagsti

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Tev IP mainās??? mby ir sakritusi ar kādu, kam ir bans... varbūt kāds bijis pie Tava PC un kko ne to sarakstijis tur... jeb vnk ielauzies Tava datora (bet šaubos)

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

es arii uk dzivoju, un te diezgan daudziem netiem mainas IP. man sheit kamer dzivoju ir bijushi 3 neta piesleegumi, 2iem no vinjiem mainijas ip tagad man paldies dievam nemainas. kr4 parbaudi vai mainaas vai nee, noraksti savu tagadeejo, peec tam peec kaada laika parbaudi vai ir pamainijusies

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neatminos vai tas ir tas proxy, bet atceros, ka ja kautkas par proxy reasonā tika teikts, tad Tu esi no irc nobanots par to, ka tev mirc direktorijā atrada kautkādu vīusu vai kautko tamlīdzīgu un drošības pēc tevi izbanoja.

Pamēģini izdzēst savu mirc skriptu vai defaulto, kas nu Tev ir un ieinsatlēt par jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...