Jump to content
GIGN Forum

Ingo Acc Uz Csdm


realINGO
 Share

Recommended Posts

Sveicināti cienījamie acc devēji !

Spēlēju ar niku INGO

Esmu 24 gadus jauns PUBMASTERS , gignā spelēju jau gandrīz gadu. (labs serveris, laba publika)

Diemžēl ir pienācis laiks, kad vairs nespēju sadzīvot ar tikdaudz izslavētajiem sienlaužiem un kāpostgalvu šavējiem (aimeriem). Ja spēlēju serverī laikā, kad nav neviena admina ,parasti uzrodās kāds izcilnieks PRO un virpinādamies skraida pa karti,.Tādā gadījumā ir 2 varianti:

1)paariet vinja komandā (nožēlojami),

2)iet ārā no servera ( negribas)

un tas ir gadījumos, kad ir tikai 1 PRO serverī, ja vinji ir vairāk, tad vispār rokas nolaižas un ar ģeometrisku regresiju pazūd arī pārējie spēlētāji no servera.

Lai palīdzētu Jums, un ko tur liegties, arī sev, vēlos lūgt divas komandas:

ban un votemap

Ban - pashi saprotat kapēc

Votemap - veelaakaas vakara/nakts stundās ir garlaicīgi pa cbbli 6 playeriem skraidīt. Estate vai italy tādām reizēm ir piemērotākas

Parasti spēlēju darbdienu vakaros un pēdējā laikā arī brīvdienās, kad adminu trūkums ir viss aktuālākais.

Monkey D. Luffy un l33t fizsiki nespēj tikt galā ar visiem un pārējie admini csdm ir ārkārtīgi ātri pārejoša parādība. ( tie nav apvainojumi, bet novērojumi)

Ar Monkey D. Luffy runāju par to vai viņš man dos REC, viņš piekrita, bet baidās, ka vinjam admina tiesības ir pārāk īsu laiku, lai varētu sākt kādu atbalstīt.

Domāju, ka vinsh ir cilvēks, kas var visobjektīvāk pateikt kautko par mani. Par cik kopā esam daudz laika nospēlējuši.

Ceru, ka l33t arī ir ko labu pateikt !

Nospēlētās stundas CSDM

Link to comment
Share on other sites

Lai arii man nav ne tiesiibu te kaut ko rakstiit, ne arii kaut ko meegjinaat lemt, tomeer shoreiz atljaushos iepostot.

Manaa skatiijumaa shim chalim buutu jaadod tiesiibas bez skatiishanaas, kaut vai tikai taapeec, ka:

1- 24 gadi. C'mon, nav tas vecums, lai prasiitu tiesiibas kraana garinaashanai.

2- Viens no sakariigaakajiem, nee, sakariigaakais pieteikums kaadu peedeejaa laikaa naacies sheit redzeet.

3- Sameeraa skaists online time, kas dod plusu punktam nr.4, jo...

4- Jo uz CSDM joprojaam truukst adminu. Pats gan tur paaraak biezhi nespeeleeju, bet njemot veeraa, ka suudziibu sadaljaa bija jau otrais posts par sho probleemu, tad fakti liecina pashi par sevi.

5- Chalis tomeer neprasa neko daudz - pashas primaaraas lietas.

6- Vienmeer pastaav iespeeja tiesiibas nonjemt nost, taa ka kaut vai tikai skaistaa pieteikuma peec uz paarbaudes laiku vareetu shiis tiesiibas iedot.

Labi, pietiks spriedeleet. Ar visaam chetraam + adataam PAR chali. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

;)

Pubā adminu pietiek, cik esmu uzspēlējis nekad nav bijushas problēmas ar 'naglajiem čīteriem' + tur veel ir busters. CSDM ir pilniigi pretēji - nu juus jau pashi zinat !

Tiesības tik tieshām neprasu kraana pagarināšanai, un arī uz CSDM neprasītu ja visi ievērotu elementāru savstarpējo pieklājību.

Link to comment
Share on other sites

Njā šitais bieži redzams uz csdm, un neko nepieņemamu no viņa nēesmu redzējis!

Ali, es saprot ka tas pārmetums bija domāts man, bet es jau esmu atsācis spēlēt uz csdm, un spēlētu vēl vairāk, ja nebūtu mapciklā tādu mapju kā, italy, vertigo, prodigy, train, un vēl tur kaut kas, bet tas ir pavisam cits bazars!

Samuray :meele: es tajās mapēs tāpat varu normāli spēlēt, un arī normāli spēlēju, bet vienkārši man tās mapes besī!

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

Dr pain vai kāds, kas var pieregot , pierego viņam niku , jo braucot uz kalnu wormam pienāca sms, ka ienākuši 10ls par reģ . :cool: A pats worma jaunZkungs ir aizlējis mūli un visu atpakaļceļu dirsa bezsakarā...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...