Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas Nja


eye
 Share

Recommended Posts

es gribetu palught votetiesibas cs es speleju 2 gadus uz taka velotos iegut votetiesibas bushu loti priecigs es varetu vinjas izpelnities ar labu speleshanu uz citiem serveriem ceru uz si servera dabut votetiesibas smile.gif esmu izlasija abus skarbos topicus un apnemos vinjus loti pildit ceru sanjemt votetiesibas thumbsup.gif

Edited by eye
Link to comment
Share on other sites

A kas tas bija...

Kas tu taac esi...

Iemesls nav par plaanu...

Ceriiba - muljkja mierinaajums...

Koroch, sviests...

smiliez.de_2523.gif

l0ck.gif

Link to comment
Share on other sites

es esmu eye kurs grib dabut votetiesibas es citos serveros esmu spelejis diezgan labi ipashi pieprsits es esmu amerikaņu serveros 4 amerikanu serveros es esmu galvenais admins un moderators 3 amerikanu serveros man ir ban tiesibas 2 serveros kick tiesibas tur es katru reiz parados pirmaja vieta biggrin.gif 4 serveros es tagad esmu 1.vieta 5 serveros 2.vieta smile.gif nu tagad gribeju ari kada latvieshu serveri izcelties cool2.gif nu un ari iegut tadas tiesibas kuras man neuzviena servera nav votetiesibas uz si servera nu vel varetu dazhas sacensibas minet kur esmu piedalijies

2.vieta Usa cs Open turnira

1.vieta europe cemponship Zviedrijas posma

3 vieta Europe Champjonata

2.vieta Pasaules Cempjonata Asv posma

4.vieta Pasaules Cempjonata

1.vieta Zviedrijas Cempjonata

1.vieta Baltijas Juras kausa ieguvejs

nu man jau vel ir bet ko tur lielities nu ceru uz si servera sanjemt votetiesibas

Link to comment
Share on other sites

baac te peedeejaa laikaa, kaut kaadi pampaalji raxta pieteikumus kurus vispaar neviens te nav redzeejis... un vispaar adminu jau pietiek [vismaz man taa liekas] un vareetu taakaa to tiesiibu lapu veert ciet... savaadaak te pilns ar nevaidziigiem topic sarodaas ... ranting.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

es nedaudz shaubos vai shis ir flyer. pirmkaart ip ir bishku savaadaaks (tas gan 100% iespeeju neisleedz...), otrkaart shis spljauj bishku paaraak advanceetus tekstus laukaa prieksh flyer liimenja. lai arii shie nelepojas ar iipashu domas lidojumu. kaut gan no otras puses arii flyers vislaik teica, ka ir lasiijis abus adminu bridinajuma topikus...

eye: luudzams, pasaki tos amerikaanju serverus, uz kuriem tu esi admins un vel labaak tos, uz kuriem tu esi moderators. jo man patiktu uzzinaat, kaa izpauzhas modereeshana uz cs servera... veel vareetu pie reizes piemetinaat to, kaa tu nopirki steam. un veel es tev iesaku nemiizt par tiem turniiriem. vismaz nosaukumus jau nu vareeji izdomaat reaalaakus un nepaarspiileet ar skaitu smiliez.de_2469.gif.

Link to comment
Share on other sites

nu serverus tik labi neatceros bet sadi turniri ir bijushi un tiesam man ir tik daudz panakumu nu ceru uz votetiesibam nu sie cetri varetu but uz kuriem esmu moderators Frailen,Erkit,Gud un hudsek nu tad ir sie serveri jus varbut vinjus nezinat bet amerika vinji ir loti pazistam un eiropa ari unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir dazas lietas kas liecina ka tas ir Flayer

1. Dzeks tiko registreejies forumaa.

2. Avatars Flayer stilaa.

3. Taapat kaa Flayer kaksta ka ir izlasijis skarbos topikus

4. Raksta Flayer stilaa

5. Smaidinnus arii liidziigi liek kaa Flayer

es dodu 99,99% ka tas ir Flayer

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

iedod kaut vienu linku uz jebkuru no tiem serveriem vai turniiriem, status vai vienalga ko, kas apliecinaatu, ka tu esi "moderators". tu vispaar zini, ko taadi dara? nee, jo tad tu nemegjinatu izdomat, ka cs serveros taadi ir. un tu veeljoprojaam neatbildeeji, kur tu dabuuji steam. jo ASV serveros, cik zinu, tu vari spelet tikai ar savu steamid, un ja tu ari gignaa ar to pashu paspelesi, tad mes zinasim, ka tu nemelo.

Link to comment
Share on other sites

tur var tikt ieksha tikai servera members sijos serveros ir jaiztur specaljas sacensibas pret servera labakajiem un sijas sacensibas piedalijusies no so servera labakie speletaji nu to steamu es dabuju jo nopirku disku cs 1.6 amerika un es zinu ko moderators dara evilmad.gif

Edited by eye
Link to comment
Share on other sites

visskautko nu un kas tads flyers vispar ir nu mums Frailen serveri kuru grib izslekt no servera memberiem vinjsh ir pedeja vieta ar rezultatu 1000 kils 1440 deaths laugh.gif nu loti slikti tas ir amerika .Es esmu zinams amerika un eiropa bet varbut latvija tik loti ne unsure.gif

Edited by eye
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...