Jump to content
GIGN Forum

Ar Akcijam


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Aizmirsti par RFB. Iesaku akcijas pirkt Eiropas vai Japānas tirgū. Vari arī mēģināt USA. Tur gan tirgus tagad iet uz leju, bet ir ļoti lielas svārstības un var mēģināt uz 1-2 dienu svārstībām noraut pat līdz 5%.

Protams - 300Ls ir smieklīgi. Tev vairāk naudas aizies par pašu darijumu (pirkt/pārdot), kā tu nopelnīsi.

Ja gribi ļoti asu tirgu, tad iesaku labāk forexā, bet tev vajadzēs vismaz 2000$.

OTCBB arī ir ļoti interesants tirgus. Lai nu kā, izveido accountu eTrade, scotTrade vai vel kādā no šitajiem (skaties finance.yahoo.com).

Varu tev piedāvāt starpnieka pakalpojumus, bet rēķinies, ka darijuma cena ir 20$ (ja atmiņa neviļ).

Pats pagaidām sēžu uz NVTL (atvēros pie 14.93) un BCSI (atvēros pie 34.12).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

pirncipā lielāko banku internetbankās ir iespējas pirkt/pārdot akcijas, diez ko veiksmīga spekulācija uz akciju cenu svārtībam gan tur nesanāks, jo pirkšanas pārdošanas uzdevumu izpildi mēdz ieielgt. Bet var mēģināt, piemēram, cik es esmu pēdējā laikā novērojis Ķīnas tirgū dažu uzņēmumu akciju cena dienas laikā svārstās 5-15% apērā. 300 ls tur nav ko iesākt, jo par darījumiem ar āzijas tirgus akcījam komisija ir ~30 USD. Ja par piemēru ņem akcija, kuras cena ir 10$, par taviem 300ls tu dabūtu 57 akcījas, pieņemsim paceļas par 10% (un tas ir daudz), līdz ar to viena akcija maksā 11$. T u pārdot savējas un esi uz akciju cenu svārstībām vinējis 57$, bet komisījas būsi iztērējis >60$. Tākā spierd pats.

Link to comment
Share on other sites

Jaa!! sitas ir istais, kur ieguldit! Paskaties tikai - 72h dzeks nopelnija jau 150%. Sanak 4 stundas 10%. WOWOWOWO!

VECIIT!!! GULDI IEKSA TOS 300LS!!!!! PADOMAAA TIKAI!!!

PEEC 3 MENSIEM BUSI JAU MILJONAARSSRS!! OMG! OMG!!!

Es jau ARII IEGUDLIJU 1000Ls.

Rekur mans referal id 5120019

WOWOWOWO! O_O O_O

Beefs

http://www.bom-bomprofit.org /?ref=5035887

Seit sadomaju papelnities :) pagaidam esmu +

Samaksaju ka cilveks 10$ pec 72h sanemu + - 16$

Link to comment
Share on other sites

:D ref linku varat ari neievadit, vienkarsi 5% vsotaki ^^

Bet ja nopietni, pagaidam tas projekts maksa, kaut gan man neipasi ticiba un griba ieguldit vairak par kadiem 50$ tur, kaut ka neta :D

Nu bet ja ik pec 2 nedelam pelna ies proporcionali celsu uz 20$ summu.

P.S Visi mani nopelnijumi ir e-golda, vai vinus var kaut ka izdevigak parvest uz LS ?? Es tik zinu wmz.lv

Link to comment
Share on other sites

VECIIT!!! GULDI IEKSA TOS 300LS!!!!! PADOMAAA TIKAI!!!

PEEC 3 MENSIEM BUSI JAU MILJONAARSSRS!! OMG! OMG!!!

Es jau ARII IEGUDLIJU 1000Ls.

Rekur mans referal id 5120019

WOWOWOWO! O_O O_O

Beefs

7*24=168% beefij.

Es pagaidam ka cilveks esmu ielicis 10$ ja vajag varesu paradit screenshotu ar izmaksam ja bus velesanas tev ;)

Link to comment
Share on other sites

Tā jau nu nemaz nav. Ir vietas, kur pat ar 250$ vari sākt. Pie tam, es tev SR labāk ieteiktu vispirms uz visādiem demo kontiem pamēģināt to lietu un tad tikai domāt kur savu naudu grūst.

Manā skatījumā valūtas spekulācijas ir ienesīgākas par spekulācijām ar akciju vērtību, bet tajā pašā laikā riskantākas dēļ levereage. Kaut gan, spriežot pēc tavām prāta spējām būtu labāk aiznesis uz banku un nolicis depozītā, tur tu vairāk nopelnīsi.

Kaut kā pēdējā laikā esmu saskāries ar cilvēkiem, kas arī vēlas sākt darboties akciju/valūtas tirgos bez nekādām zināšanām un sajēgas par tiem procesiem, kuri pie tam vēl domā, ka spēs tur saraust baigo piķi. Smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tam, kad biju noracis 5cus 5k$ demo kontus 3ju stundu laikā, es sapratu, ka forex nav domāts man! :)

un par to bom-bomprofit.org es ceru, ka jūs sapratāt, ka es jokoju. Uz pasaules neeksistē tāds investīciju veids, kurā gada procentu likme būtu lielāka par 20%, riskam saglabājoties 95% robežās... (nemaz nerunājot par likmi 7% 3stundās vai kā tamlīdzīgi... tā ir prostāka nabago appišana! :) )

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...