Jump to content
GIGN Forum

Mob+skype


CJxx
 Share

Recommended Posts

jā - grūts jautājums - mobilo apvienot ar mobilo? hmm...

bet, pieņemu ka tu domā par skype - tad atbilde ir - jā, vismaz windows mobile aparātiem tāda lieta ir pieejama un caur wi-fi vai umts var arī tīri sakarīgi runāties.

Link to comment
Share on other sites

jā - grūts jautājums - mobilo apvienot ar mobilo? hmm...

bet, pieņemu ka tu domā par skype - tad atbilde ir - jā, vismaz windows mobile aparātiem tāda lieta ir pieejama un caur wi-fi vai umts var arī tīri sakarīgi runāties.

:D

poha...

thnx anivej. google.lv allways helps

Link to comment
Share on other sites

Vo, tieši lieta ko gribēju jautāt.

"Nokia N810 Internet Tablet" <- šitas dampis normāli latvijas apstākļos strādātu, vai tur offic jābūt kaut kādas kafenes ar Wifi tuvumā, lai ķertu to skaipu ?

Link to comment
Share on other sites

vai arii.. iemegini poivy :D uz parastajiem jeb fiksetajiem bez maksas zvani... gluzhi ka majas komplekts :D

a tas poivy ir drošs? man neatnāks pēc gada briesmīgs rēķins un teiks lai a samaksā, ja ne atbrauks vīri melna un aizvedīs mani kautkur?

ir veel arii IM+ for Skype, bet var lietot 7 dienas + laikam arii daargaaks prieks

Nu to uz cik tur dažām dienām es ar esmu dzirdējis, tādēļ interesējos, vai nav kas uzkrakotāks...ko var lietot lētāk. Jo pieļauju ka skype jau ies caur kādu pārlūku mobīlajā, un pārlūks, grozi kā gribi, ēd kredītu....un skype ari meibi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...