Jump to content
GIGN Forum

Erces


taps
 Share

Recommended Posts

Par ercem to worm:

10 Ls bus stipri par maz. Erci prbaudit der tikai sirds mieram, ja nav vakcinacijas, vajag ievadit imunglobulinu. Tas maksaa 7 Ls par katriem 10 kg potejama svara. Tatad, ja cilveks sver 70 kg, tas maksas 49 Ls naughty.gif

Vel viena lieta, ar laima slimibu var saslimt tikai tad, ja erce sak vemt, ko vinja dara tad, ja vinjai kaut ko uzlej, vai ari saspiez. Tatad, labakais risinajums, ja piesukusies erce (ari ja esi vakcineets) ir neaiztikt vinju, bet iet pie arsta, lai tas vinju iznjem araa, vai pasam ar diegu (makskerauklu) aiz galvas.

Ja kads nebus vakcinets un saslims ar ercu encifalitu (smadzenju akutu iekaisumu), CS vinja skills nekad vairs necelsies virs 1000. Tiesi sadu pasu rezultatu var gaidit no saslimsanas ar laima slimibu, kuru nevar izarstet, pret kuru nevar vakcineties.

Var jau ari pirkt atbaiditajus un pusties ar tiem...

Ieliku ka atsevisku topikaru, jo svariga lieta ka neka.

Link to comment
Share on other sites

neesmu infakceejies pret eercee un arii netaisos to dariit. kaads man liktens shai dziivee taadu ar to dziivi dziiivoshu nelaidiishu sev indi iekshaa pret eerceem.

btw - no laimas slimiibas man liekas ka var izaarsteeties blink.gif

duh paliidzi man tirpeklim bija laima vane? un vinjsh kjipa ir izaarsteejies lai gan tagad nedaudz smiliez.de_2469.gif . bet itkaa izaarsteejies. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

a kaa tu tik daudz zini par taam eereceem?? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

a kaa tu tik daudz zini par taam eereceem?

Autoskola pirmas palidzibas lekcijas mediki stastija par to vemsanu, ja uzlej skidrumu (jo erce elpo caur poram). Es ieprieks domaju, ka drikst liet virsu ercei, tapec man likas svarigi pastastit ari citiem par so lietu. Bet vispar topic delj worma posta par braucienu ar laivaam, kur apkart meza busot erces smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es arii tjipo esmu izslimojis laima slimiibu =/

Padzeeru 3 nedeeljas visaadus shitus, pagriezu biki aadu nost, un tagad viss normaali, tikai celji saap ? Lirels, nez kapeec neieeveeroju ka Hainy ielogojies.

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...