Jump to content
GIGN Forum

Jagged Alliance 2


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Nu luuk, es jau sso speeli censsos dabuut kaadu laicnnu caur DC++ un citiem shitiem bet nekaa nevaru, vinnu gruuti atrast un ja atrod tad nav sloti.

Kaads nezin kaa es vinnu vareetu dabuut, man zzeel teereet naudu un es veel nekur neesmu redzeejis JA2 angliski.

Taatad, kaads nezin kur es vareetu dabuut JA2 (eng). No kaada web site, varbuut kaads var izpaliidzeet un atsuutiit caur mIRC sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hubos ir, bet pēdējā laikā ir novērots liels lietotāju skaits, kam nepatīk, ka no viņiem kaut ko velk. durņi kaut kādi evilmad.gif

nu es neesmu no tiem

bet ja cilveeks izmanto revconnect, tad nemaisa ka 1/3 jusera diskonekte

Link to comment
Share on other sites

Beidzot nokaccaaju Jagged Alliance 2: Wildfire no DC++, bet tagad rausies baigaa probleema! Man JA2 lago! WTF?

Man dators nav suuds tocha, kautkas ar vidio karti nav kaartiibaa vai kaa?

Nevar kaads palidzeet huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu vispar raktuves ir domatas incomam, ja savac visas raktuves tev tiri normali pikis nak, ja es nekludos ja2 es speleju jau labu laicinju atpakalj, un pie tam netiku talak par sliktas vecenes fazendu vienkarsi nesapratu kas ir jadara, bet tas ir sen un nav taisniba!

bet par raktuvem tas ir 90% un pie tam par raktuvem bija jakaro! tb lai neatnemtu!

Link to comment
Share on other sites

Reaala speele bija Naudu pelni iennemot raktuves. Satrennee armiju lai Sliktie puishi tev vinnas neatnnem tongue.gif Vo un pie sliktaas vecenes bish pa4akareeties vajadzeeja, beigaas ka visus apshaavi ir jaaielien kamiinaa (slepenaa eja tipa) wink.gif Nez kaa jums gaaja, bet es visus liku Hedaa pat no baigaa attaaluma

Link to comment
Share on other sites

starp citu, varu pasviest ideju iisteniem JA seerijas cieniitaajiem - pamekleejiet net'aa pashu speeleetaaju veidotaas kampanjas, dazhas ir pat interesantaakas, nekaa origjinaalaas...

pats, diemzheel, nedabuuju versiju, kuraa deidrannas kareivji ciinjas laika pa jumtiem lozhnjaa, bet superhuman rezhiimaa jautriiba garanteeta.. =]

Link to comment
Share on other sites

nu blin, znachit 2.5 bija daudz gruutaaks, jo tur naudu vareeja pelniit tikai paardodot shmotkas. nebija nekaadu raktuvju (atceros, caur raktuveem vajadzeeja iet, lai iekljuutu tieshi pa vidu "slepenajai" rakjeshu baazei).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...