Jump to content
GIGN Forum

Iesaku Izlasit


Domino
 Share

Recommended Posts

Saksu ar to ka sis nav spams !!!

Gribu pateikt lai neuzkjeraties uz sito joku !!

Lieta tada mirca viens dzeks uzraxta kada man karte un es atbildu

vinsh piedava 20ls ja es aizsutishu SMS ar tekstu:

AS9

uz numuru

1827

un pectam kodu iedodot vinjam kuru atsuta

Tad es ar vinju runaju tas esot kkads suds pa 15santimiem un es tipa nobalsosu par vinju

Ne vinsh vareja man web iedot neka jo ka zinams sitadas lietas iet caur web tad nu sapratu ka kkas nav tirs

teica tipa lmt.lv esot bet tur neka nava ( vismaz neatradu)

Vinsh uzdevas par kkadu 4ubiju kursh strada LMT

Vopsen talak garsh bazars aizgaja un beigas domaju ie4ekot to kodu

uzgaju ka viss ir izlasams

http://cs.wos.lv/index.php?q=service_va

Paskaidrot to vinsh man nevareja ka tieshi tads pats kods un nummurs :D

Tad es vinju panjemu uz psihi vinsh saka stresot saka krieviski raxtiit :lolza::lohs:

Kapec es sito raxtu ? Tapec ka raxtija vinsh to4na visu ticami piedavaja satikties pie LMT ekas.

Zinu ka jau 15 pat 14 gados jau galva domat normali sak bet zinu ka gathera tadi sikie sez un ari tadi kuriem savos 18 galva ka pelavu mais ir tapec lai jus zinatu . Sory nicku nevaru pateikt jo izgaju no mircas tiko

Varbut vel kads var pastastit sitadus atgadijumus

Link to comment
Share on other sites

ir bijusi vee reeciigaaki cakareesanas varianti!!

1. speeleeju vienaa serverii un viens chalis piedaavaa acc kautkaadaa apollo serverii

es iedodu skipe niku un vins man raksta ka lai dabuutu acc man jaizsuuta kods uz taadu un taadu numuru un saka ka maksa ir 2 sant par to sms!!! iisteniibaa taa bija nika pieregosana vai kaut kas taads :)

2. atnaak sms ar tekstu ka jaanpeerk zz pa 12 ls jaizsuuta uz taadu un taadu numuru un tad tu dabuj 100 ls klaat krediitam :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Janci neapvainojies, bet ja tu gribi kaut kaa izcelties vai paradiit sevi tas nav jadara, ar skaliem izsauciniem vai lamu vardiem. Tu man pashlaik izskaties pec neapmieirnata 14 gadiga tiineidzera, kas grib guut kaut kaadu popularitaati un atpazistamiibu sheit :) IEsaku piebremzeet ar lamu vardiem un stulbiem postiem savdaak tu dabuu pretejo reakciju :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...