Jump to content
GIGN Forum

Help!


Recommended Posts

Tauta lūdzu lūdzu, kāds ielieciet linkus no kurienes nokačāt modus un iekopējiet gan liblist.gam gan plugin.ini failu saturu lūdzu es jau 2 nedēļas mokos nevaru sataisīt lai lanā varētu gan ar botiem gan ar war3ft spēlēt :/ itkā uzinstalēju amx ar botiem iet bet war3ft neiet :(

Lūdzu atsaucību :)

Paldies.

OutLaw.

PS.

ja neskaidri palūdzu tad - es vēlos lai es varētu LAN'ā spēlēt gan ar botiem gan ar war3ft nu un vēlams amx arī :)

Link to comment
Share on other sites

Varēji jau saturā paskatīties...

liblist -

game "Counter-Strike"

url_info "www.counter-strike.net"

url_dl ""

version "1.6"

size "184000000"

svonly "0"

secure "1"

type "multiplayer_only"

cldll "1"

hlversion "1111"

nomodels "1"

nohimodel "1"

mpentity "info_player_start"

gamedll "addons/metamod/dlls/metamod.dll"

;gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"

trainmap "tr_1"

A plugins.ini gan jāliek pašam... ceru, ka noderēja mini palīdzība...

Link to comment
Share on other sites

kad ieeju cs'ā man ir boti itkā amx arī strādā, bet nestrādā wc3 vispār pat neparādās rases izvēle...

un jā mēģināju ultimate_sound izmočīt tas arī nezinu kapēc neiet itkā iemetu to .amxx failu pierakstīju pluginos to rindiņu (tikai nezinu vai pareizi) bet nu galvenais lai jūs kāds palīdzētu ar wc3 :)

OutLaw.

Link to comment
Share on other sites

bet kas tur pareizi jāliek? tapēc jau jautāju ka nezin u ;)

piem. es saku būtu vienkārši ideāli ja kāds kuram jau ir viss sačīņīts un iet, varētu ielikt linkus no kurienes jākačā un gan liblist.gam, gan plugins.ini un cvars.ini nu tos kurus vajag iekopētu.

Paldies.

OutLaw.

Link to comment
Share on other sites

plugins.ini tev ir jāraksta tie plugini, kurus tu uzliec... piem''eram tu gribi uzlikt PTB... ptb.amxx failu tu iemetiisi plugins mapee, un plugins.ini beigaas pierakstiisi pilnu pluina nosaukumu - šoreiz tas buutu ptb.amxx

liblist.gam ir tas, kas palaiž metamod, un metamod ir tas, kas palaiž amx utt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...