Jump to content
GIGN Forum

"new Kreedz Climbing Movie"


mKZ.LeTHaL
 Share

Recommended Posts

TAS NEATIECAS UZ TEVI - TAs tev vismaz pieleca?

Gribas meklēt kašķi .. - vari iet nošauties.. :spam:

sava daļa taisnības tur ir. gribas meklēt kašķi, jo to tik mierīgi negrasos atstāt. dzīvojot madonā laikam nepielec, ka ja uzraksta kaut ko var nākties arī atbildēt par uzrakstīto.

Link to comment
Share on other sites

7/10. Nu jumpi kā kurš... Nejau tas, ka es kaut ko baigi labi mācētu, bet vienkārši bija redzēti arī iespaidīgāki. Ļoti patika, tas jumps ar 360 grādiem gaisā - interesants un neredzēts. :)

Par tiem mousewheeliem, domāju, ka pats binds nav aizliegts, ja spēles laikā nelieto dduck. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Omg - čista nesaprot tauta.. - ĶIPA citēju - IR REDZĒTI IESPAIDĪGĀKI JUMPI - tāpēc tur 5 or smth..

Vēlreiz saku - šis movie būtu jāvērtē LV līmenī nevis uz Xtreme JUMPS bla bla blā fona.. Bļad es tā čakarējos kamēr tur visus ko redzējāt uzlecu.. - bija kad sanāk, bija kad haļava.. utt.. nē dirsties es neesmu nācis..

Nah man tas vajadzīgs, je nesaprotat kas ir KREEDZ tad vsp. nekomentējiet ..

Link to comment
Share on other sites

nezinu gan, kas tevi ir tā mācījis citēt... Uņ šis nav nekāds kreedz serveris, lai te vispār visi saprastu to, cik grūti tas ir.

šamējais neko murgainu nepateica, vnk izklāstīja savas domas:

njaa par jumposhanu es tev 10/10 par pashu movie nu 7/10 ..domaju ar intro vareji labak piestradat!! un viens muzikas gabals pa vidam ar laga nepatika laikam icecube!! taa kopuma labi

Bet tu:

Tāds KRITIĶIS smiliez.de_2125.gif

prosta pārkaifojies esi par savu dāvīti.. 29.gif

Vispār te cilvēki liek savus garadarbus, lai uzklausītu citu cilvēku kritiku (gan labo gan slikto), bet tev tie komenti (nepatīkamie) vnk kretinē, tāpēc tu sāc apcelt kritizētāju, kas nav neko sliktu domājis. Tad pasaki, nafig tu te vispār meti savu garadarbu? Jā, tas ir nepatīkami, ja kādam neiet pie sirds, jo tu taču esi centies. Bet saproti, tā arī mēdz notikt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...