Jump to content
GIGN Forum

Piedāvāju Domēnu


tuumbina
 Share

Recommended Posts

Tādad es piedāvāju domēnu cs.********.org (rakstu ar ** lai mani nenobanotu par spamu)

Ja vēlies iegūt domēnu savā īpašumā, tad tavam serverim jābūt vismaz 18 slotiem, parastais PUB mods (pareizāk sakot nekādu tur CSDM modu utt.), šim serverim jābūt ieslēgtam regulāri 24/7, un obligāti jābut forumam(WEB ieteicams) (nekādam tur ucoz vai kkāds freehost)

Piesakās šeit pat rakstot iekšā savus skype nikus un aprakstot to kāds ir tavs serveris. (bez spam)

Edited by tuumbina
Link to comment
Share on other sites

Nenoturējos, vnk kādē jēgā, es saprastu tu dotu otrās klases domeinu *.lv , bet kkādu subdomeinu, kurš

vel ir org, nezinu vai kāds gribēs, jo pastāv freednsafraid vai kā tur bija, kur tādi domeini entie, kā arī lv pieejami tākā :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

nu lisa. Es dabuju dieviem.lv par 13 Ls!

Btw vai kads nevelas par sapratigam naudinam izstradat to lapu? Ta butu politorganizeta majaslapa prieks ipasas sabidribas daljas ar merki izveidot specigu politisko partiju nakotne, ka ari iepazities ar dievu viedokli par politisko un ekonomisko situaciju un balsotties uz si viedokla pienemt un attiecigi politiski rikoties referendumos, parakstu vaksanas un velesanas, ka ari ziedot naudu, ja tas ir nepieciesams.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...