Jump to content
GIGN Forum

jau 2 reizeeee


dEus
 Share

Recommended Posts

Taks palasiiju to pieteikuma piemeru ko worm`s bija uzskiriceeljis. Nu bljin veselu referaatu cik es esmu skatijies te neviens nav sarakstiijis bet adm ir dazhiem taka pats ar nerakstiishu nekadu lielo referatu labi kjershos pie lietas : Taks nu ir tada lieta ka vote cancel cik es zinu paskaidroshu kape es to veletos ieguut zem sava nicka bija tada lieta [nesaukshu nevienu istajos nikos] spelejam cs_deagle5 nu vo visi bljaava "citu mapu plzz" u.t.t nu ko biji players1 ar voteem uzlika dust2 un par to nobalsoja ~85 % no speletajiem. Nu ko sakam spelet dust2 viss ok kameer palyeram2 kam ari bija vote tiesibas saka likt votes uz tadam mapeek ka fy_pool_day fy_iceworld awp_map2 , bija daudz votes ! 4 un ar kadu 5 voti nobalsoja par iceworld kadi 65 % no visiem playeriem. Kapec man tas liekas stulbi un idiotiski tapec ka 1: mape jau bija sakta spelet kadas 10. min un 2: lielaka dalja no playeriem bija velejusies dust2 nevis to smirdigo iceworld. Neapmierina mans rakst nu tad neko ja neesi gnida iedo man tikai 1 pashu vote_cancel .

dEus

Link to comment
Share on other sites

buutu pat labaak uzlicis 75 vai pat 80 bet nu labi tad jau redzees ka tagad buus . Vardus gan es domaju ka veel shoreiz neatklaashu katram var gadiities sudus savariit. Buus vel kadi joki ar to cilveeki pateikshugan pa shito gan pa nakamo reizi smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

nu niki bija shaadi... vote no deagle5 uz dust2 uzliku es nobalsojaam nomainijas mape un pirms tam kad bija deagle5 wee-man bija iisi uzlicis voti uz nazhiem nocanceleeju un uzliku voti aizlieugumu shis teica lai nonjemu kad eju prom iisi peec tam kad saakaam speleeet dust2 es nonjeemu vote aizliegumu un izgaaju no serva taakaa es varu iedomaaties kas lika voti uz iceworld smile.gif vai kas tur par mapi bija tongue.gif

ai ai bet tas par 60. uz 70 suudiigi tongue.gif tapec ka parasti spelejot kaut kaadas tizlas kartes sanaak taa ka 8 ir par un 5 pret.. un mapi nevar nomainit

Link to comment
Share on other sites

Ev nu es taja nolapitaja serva jau diez gan pailgi speleju un domaju ka esmu bijis uzticiigs smile.gif Esmu ari ar dazhiem adminiem sadrauzejies un domaju ka loxs ar neesmu un neesmu ar siiks 17[driiz 18]. Tad kas ir jums zheel vai kas ... gussa.gif Un vispaar uz cs.gign.lv es gribeetu tikai cancle un arr . Bet me grib uz cw serva am, ak, arr . vismaz uz test vai kaut kaadu iespeju dodiet . btw pieredze man ari ir ar adm.

Link to comment
Share on other sites

Aa dzirdeeju te 1 fii4u par cs_deagle5 ...

Viens loseens uzliec voti uz nazhiem.... nu labi bet tolks... nu novoto arii visi gandriiz palieku es 1vs1 ... ienaak krutaa ideja... beegu no taa 2traa... paiet minuute 2 , 3 laiks beidzas bet diemzheel ne spelee pamuku veel 2 minuutes redzu vote pr nazha nonjemshanu... ownzz vaig tiaki bikinj paspeleet uz nerviem un cilveeks uzreiz saprot ka galja nav tik laba kaa vinjsh iedomaajas! =)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...