Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu tad, ja tā, tad es izsūtīju uz gludekļa lielāko ciemu 100tt.

Vispār derētu pacelt jautājumu, ko mēs daram ar aliansi... Jo pašlaik mēs atklāti brūkam. saprotu, ka ir topics par nākotni, bet tgd kkas jāsāk domāt aktīvāk un rīkoties, savādāk nokritīsim pavisam zemu.

Link to comment
Share on other sites

p.s variet raidot ciemu 72 stundas gan skam, gan manu

Kapeec nevar palikt fermas komandai ? Nee nopietni ?

Njaa izskatas, kad kopaa pavadijaam daudz labus briizhus un kaujas, bet alianse bruu un bruuk un bruuk un es tur neko nevaru dariit, ja cilvekam apnika spelet es saprotu, gan jau veel kaadreiz savaksimies. Tagad tikai jadomaa ko dariit ar aliansi , man nav ne mazakaas nojautas:(

Link to comment
Share on other sites

Njaa izskatas, kad kopaa pavadijaam daudz labus briizhus un kaujas, bet alianse bruu un bruuk un bruuk un es tur neko nevaru dariit, ja cilvekam apnika spelet es saprotu, gan jau veel kaadreiz savaksimies. Tagad tikai jadomaa ko dariit ar aliansi , man nav ne mazakaas nojautas:(

Nein, nekāda ferma nepalikšu, jo pārsvarā man visur apkārt ir tikai FFH.

Domāju, ka pa traku ir tas spēles ilgums... Es saprotu, ka var būt aktīvs maksimums pus gadu, bet ne jau pusotru. SICK.

Paldies par pavadīto laiku.

Link to comment
Share on other sites

viss kārtībā, iztīrīja warehouse un grannary un varu kapāt tālāk.

pārkāpums, vienam durakam, kas jautā kapēc uzbrūku pa prikolu uzrakstīju, lai sūta resus, tad neuzbrukšu un par to ierāvu banānu. nekas tagad vins tiks nolīdzināts :D

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Iz game rules:

Being blackmailed into sending resources exceeding the hourly production as described below is not considered a benefit to the account.

Es shito saprotu, ka driikst izspiest liidz 1h produkcijai peec noteikumiem pilniigi legaali. Aciimredzot tu paprasiiji nedaudz par daudz :)

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

Neko neteikshu, bet es esmu sanemis resursus no deadalive 2h kaadus 50k, neesu jutis bananu neko taadu un shii nav pirmaa reize, kad es lielu kvantumu resursu dabuunu savam aacountam, cerams, kad taa arii turpinashu un bananu nedabuushu :D

Link to comment
Share on other sites

:(

Un kapeec sucks hard ? Es saprotu kad gribas buut atsevishkai aliansei kaa LV, bet juus no diplomatijas neko nerubijat, tas ir skaidrs. Jums liekas mees taa mieriigi dziivotu un attistiitos vieni pashi (nemot veraa, kad 30 % alianse ir neaktiivi). Varbuut juus nezinat, bet bijaa paredzeeti kaa pusdienas vienai daudz stiprakai aliansei, ta ka neraudat un priecajaties, kad esam dziivi. Ja mus nebuutu pametushi visi stipraakie speletaaji mees mierigi varetu kapaat talaak, bet mums ir jadzivo liidzi laikam un japienem tas kaa tas ir :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

tāks, vienu dienu nebiju bijis travianā un secināju, ka mans ciems ir atņemts, vēl 4 palikuši. nu tagad man tiešām piebesīja spēlēt. ja kāds grib, varu atdot savu acc, ja nē, tad dzēsīšos ārā :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Kapeec jadzeshaas es nerubiiju, savejiem par fermaam vari palikt, tie ciemi, kas atrodas dirsaaa taalu vnk nobrucini visu un lieta dariita :)

Blin tiko iechekoju to gludekla uzbrukumu... Psc ir maigi teikts, pret taadu armiju mums nav ko likt pretiim pat, we are doomed :D:blink::lolza:

Kurs nah aizsutiijis reinforcment gludekla ciematam ???

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bencik, mēs jau tagad esam pusdienas FFH. bļin, gludeklim ubruka ar 14k lielu armiju, itkā norm, ne.

ok, gaidīsim, kas būs tālāk. būtībā man gan nekas īpašs nedraud, jo ar savu ffh kaimiņu mums ir norm attiecības, so, ja vajag, varu sūtīt palīgā kādam savus necilos falanksus.

Link to comment
Share on other sites

:)

Blin tiko iechekoju to gludekla uzbrukumu... Psc ir maigi teikts, pret taadu armiju mums nav ko likt pretiim pat, we are doomed :D:blink::lolza:

Kurs nah aizsutiijis reinforcment gludekla ciematam ???

sorry Bencik , tas biju es , gribēju apzagt resursus , bet aizmirsu iekikšķināt pie attack :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...