Jump to content
GIGN Forum

Gamers Needed !


Lecter
 Share

Recommended Posts

Tātad sākšu ar to ka izklāstīšu ideju..

Esmu vērojis kā attīstās latvijas geimeri, un pamazām tie kļūst arvien vairāk un vairāk, Spēļu spēlēšana uz datora vairs nav tik izplatīta kā agrāk, jo tirgūt parādās arvien vairāk un vairāk spēļu konsoles kā XBOX, XBOX360, PS2, PS3, PSP, Wii un daudzas daudzas citas... Arvien vairāk cilvēki sāk izvēlēties Spēļu konsoli datora vietā, pulti klaviatūras un peles vietā, bet whoila Latvijā nav neviens saits kas reāli palīdzētu cilvēkam saprast ar ko kura spēļu konsole īsti ir vairāk piemērota viņam, kādu spēli ir vērts iegādāties utt.

Nu protams ir daudzi saiti kur raksta par dažādām spēlēm, bet pārsvarā tikai par datorspēlēm...

Tātad reāli vēlos veidot weblapu, kurā cilvēki varētu atrast informāciju par dažādām konsolēm, spēļu aprakstus un recenzijas, protams arī trailerus un ekrānšāviņus...

Ja kādu interesē pievienošanās saita administrācijai sūtat PM vai e-mail uz [email protected]

Nepieciešami cilvēki kas ir gatavi rakstīt par spēlēm kuras paši izmēģinājuši, protams cilvēkam jāprot sakarīgi izteikties nevis a nu tur tā figņa tīri normāla.... Vēlams mācēt rakstīt arī krievu valodā, lai rakstu sagatavotu arī krieviski runājošajiem latvijas iedzīvotājiem.

Nepieciešami cilvēki kas var rakstīt par spēlēm kas izlaistas uz šādām platformām:

PC (jābūt jaudīgam datoram kas spēj pavilkt jaunākās spēles)

XBOX - pagaidām esmu viens noderētu vēl kāds sakarīgs cilvēks kas izmanto XBOX

XBOX360

PS2

PS3

PSP

Wii

Paldies par man veltīto laiku :)

Link to comment
Share on other sites

LOL! :D atceros tevi! tu baigi saspringi par xboxu... lol! :) laikam warna terminsh beidzies!

Bet klau.. vai esi drosh, ka nekas tads jau Latvija nepastav? protams nerunajot par uberkruto saitu www.gamespot.com. Patiesiba tev pat nevajadzetu spelet speles. Pietiktu nospiest rakstus, screenus un video no taa saita! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tajos Latvijas linkos ko iedevi nekā jēdzīga nav... tādi sausi darbiņi video vienkārši ielikti no youtube.com... Izskatās ka paši rakstītāji spēli pat nav ne pusē izgājuši, bet spriedelē tukši uzskaitot dažus faktus, nemaz nesalīdzinot spēli ar iepriekšējajām versijām, neapspriežot spēles vadības, grafikas un skaņas izmaiņas....

EDIT:

Ups piedod paskatijos tos saitus tuvāk un sapratu ka tur vispār nekā nav !

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Es varu rakstit par ps3 spelem resistance of man un motorstorm. Kaads bus honoraars?

Beefs

p.s. nenoturejos - xbox sucks, ps ROCKS! :) ( loliigi, ar atskanaaam )

EDIT:

Ups piedod paskatijos tos saitus tuvāk un sapratu ka tur vispār nekā nav !

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

weblapa jau lēnām tiek veidota, par to ka tas būs kārtējais 1 dienas projektiņš kā te daudziem ir varat neuztraukties, es netērēju laiku uz 1dienas nejēdzīgiem mēsliem...

XBOX nesūkā :D katram savs esmu spēlējis gan PS2 gan XBOX un man labāk patīk XBOX nerunāju par XBOX360 un PS3 :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...