Jump to content
GIGN Forum

Ps3


`MaX`
 Share

Recommended Posts

Jap! Ta speles grafika aizrauj. Kaut ari nav vel hdtv teluks, bet vienalga baigi reali un kruta. Tikai baigi nereali vinet un nez kapec mana masin pie starta vienmer ir pedeja un akselere visslenak! Zato ar moci braucot var ari saliekties uz priekshu un tad reali noraut uz acim! :)

Ta otra spele resistace of man man isti nepatik, jo baigi gruti ar to jouistiku kadam traapiit... :)

Nez, tur ir kaut kadas free online games? Meginaju paspelet inboxa flashkas, bet nehuja negaaja... :/

Beefs

:) riktīgi kruta, inčīga un smieklīga :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Nez, tur ir kaut kadas free online games? Meginaju paspelet inboxa flashkas, bet nehuja negaaja... :/

Beefs

paiet nedaudz laiciņš, kamēr pierod. Mēs ar bloodlordu diezgan ātri pieradām. Problēmas bija pirmo tādu bosveidīgo džeku atšaut, bet kad to izdarījām, tad jau reāli sākām ownot. Tā spēle ir interesanta, ar foršiem ieročiem un diezgan gara, joprojām nav sanācis laika iziet, lai gan tālu tur esam tikuši. Viskrutāk tur ir snaipot - var ieslēgt slowmotionu un tad IZBAUDĪT kā džeks ar pāršautu galvu atstiepjas uz zemes. ah, tas gan ir skaisti :)

tā ka, paspēlē nedaudz un pieradīsi. Krutāk btw ir divatā iet :)

Link to comment
Share on other sites

nu 22"monitors.. nu ok. monitoram tas +, ka var sedet tuvu un nesap acis. Bet tad bus jaizdoma laba poza, lai turetu klepi pulti un blenztu moni.

BTW, prieks 5.1 skanas vajadzes 5.1 sistemu ar digitalo ieeju. Zinu, ka tada ir cembridge sound vai ka ta sistemai, bet ta ir BAIGI darga. un protams - resiveriem! :)

Beefs

:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...