Jump to content
GIGN Forum

Ar Labunakti!


godiE
 Share

Recommended Posts

Nu saprotu, ka uz Puba admins esmu tikai mazu mirklīti, bet izjūtu vajadzību pret divām, lietiņām,

kuras ir var teikt visnoderīgākās! (nu varbūt trešo vēl var piemetināt!!)

T.i - XKICK, XSLAP, XG

Xkick - jo ir daudz Free Fragu, it īpaši pa vakariem, protams arī

specotāji (stundu krājēji)

Xslap - jo vienmēr serverī atrodas žurkas, kuras savādāk nav iespējams izkustināt! Vēl ir lieta par to

Team Change, rounda beigās, ka tiek šauti tie kurus pārmet uz otru komandu (Protams to pats arī esmu darijis, un saņēmis Slay`u, tagad pats pret to vēlos cīnīties!

Xg - lielajiem mutes virinātājiem!

Ja jau vajag kādu kurš mani atbalsta, gan atradīsies, bet domāju ka varēs izlemt bez tā!!

Paldies par uzmanību, protams ka pārdzīvošu ja nedabūšu šīs lietiņas!

:mellow:

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

uz pub serveri man liekas, ka tiesību sadaļu varētu pat slēgt, jo ir admini. un ja arī nav serverī, tad caur mirc vai sliktākajā gadījumā caur gign web var sadabūt kādu. nav tā ka nav, vienkārši nav serverī, kas man liekas ir rets gadijums.

tāka es nostājos vairāk pret nekā par.

Link to comment
Share on other sites

Un paskaidro, kapeec tu tieshi gribi taas tiesibas pub, ja tev tadas jau ir uz csdm, tjipa lai varetu vairaak speleet pub ?

Nezinu pēdejā laikā es biežāk spēlēju Pubā nevis Csdm!

Zinu, zinu Samuray, bet es jau nespiežu jums to iedot, vienkārši vakaros to adminu patiesībā nav! Protams ka ne jau vienmēr viņu nav!!

Nu bet es tak neiešu mircā vai vēl sazin kur saukt adminu lai izkiko Free Fragu!

Un nedomāju ka jums tas nāktu par ļaunu, ja es iegūtu šīs tiesības, manuprāt tas būtu tikai +

Bet ja jau tiešām nē, nu tad lūdzu taisat ciet!!

Link to comment
Share on other sites

godie, tev tiesības tika iedotas, jo tu spēlēji uz csdm so tad arī spēlē tur nevis prasi tiesības uz puba..

Iedos tev tur tiesības tad tu vispār vairs nerādīsies uz csdma un vari neteikt, ka būs savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...