Jump to content
GIGN Forum

Video Apstrādes Pakalpojumi


vautinsh
 Share

Recommended Posts

Ir ideja, vai arī filmēsiet kādu filmu ar draugiem, un vēlieties pielikt tai efektus(gaismaszobenus, ugunis, ieroču šāvienus, maģiskas bumbas utt.) tad atrādāt īsto cilvēku: mani!

Ir arī iespēja tāda: Ja jūs uzfilmējieties vienkrāsainā fonā, un ja video kurā uzfilmējāties fons izskatās vienkrāsains, tad varu izdarīt šādi: Nomainīt to fonu pret kādu bildi vai citu video. Iespējams ka arī māku izdarīt tā ka ir divi vienādi cilvēki vienā klipā, bet tad jums ir jāuzfilmējas vienkrāsaina fonā divreiz:

1. To kas būsiet visas filmas gaitu jūs

2. To otru ko jāpieliek.

Cenas:

5min - Maz Efektu - 1LS

5min - Daudz efektu - 3ls

20min - Maz efektu - 5ls

20min - Daudz efektu - 10LS

60min - Maz efektu - 15LS

60min - Daudz efektu - 30LS

120min - Maz efektu - 40ls

120min - Daudz efektu - 60ls

240min un vairāk jau iet pāri 100ls

Notiek šādi:

1. Jūs iedodiet man video

2. Es noskatos video

3. Jūs pasakāt kur, kādus efektus likt

4. Es nosaku cenu

5. Ja piekrītat, es 1-60 dienu laikā izveidoju jūsu video.

6. Ielieku draugos savā albumā, video.

Visu laiku visās vietās rādās NEAPMAKSĀTS VIDEO un OWNZ VAUTINSH

7. Ja jūs apmierina video, jūs pārskaitāt naudu uz manu MAESTRO karti.

8. Kad saņemu naudu, es filmu jums varu nosūtīt pa SKYPE, pa pastu DVD diskā, jūs atbraucat uz Salaspili(Rīgas raj.) pakaļ diskam, es video ievietoju speciālā adresē un jums pasaku adresi.

Piemērs : http://youtube.com/watch?v=vy6p5306Tpw

Šāds darbs maksātu kādu 1ls.

Protams visi efekti būtu precīzāk!

AKCIJA: Pirmais cilvēks ar 5min garu video nemaksās par efektiem!

Ieteicams:

Gaismaszobenam izmantot koku, aptīt kokam galu ar sarkanu līmlenti. Un vietu kuru turēs arī ar sarkanu līmlenti. Tapēc ka man būs vieglāk uzlikt, un video prezīzāk izskatīsies!

Link to comment
Share on other sites

:lol:

240min garu mūviju laikam nevienam nevajadzēs,tāpēc jaapspriežas par tām cenām,bet liekas tīri sakarīgas cenas!

P.S. Var pieteikties par cs mūviju meikotāju!Tad būtu iedeāli! PM Mani,vai Vautiņu!

LOLZEDIT: vautiņ,tu aizmirsi kko WEBU!

Forum's meklē:

4-10 Moderatorus.

3-5 Adminus.

Partnerus.

Draugus.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

pakalpojums jau labs.

tajos paraugos ieraudzīju 2 neprecizitātes.

1. kā ieslēgtu gaismas zobenu var pielikt pie muguras? būtu tak jāsagriežas

2. tur kur otrs džekiņš dur ar gaismas zobenu, vienā vietā zobens kaukur no apakšējās malas parādas ārā.

bet pieļauju, ka tādas lietas orģinālajos video neparādītos.

Link to comment
Share on other sites

okei beidzat čakarēt cilvēkam prātu. viņš veido cik labi var un ja esi redzējis labākus nebrīnos un arī to, ka viņš ir redzējis labākus.

ja nav tiešām ko norm rakstīt, tad palūgšu atturēties un rakstīt tikai interesentus darijumam.

P.S klizma - ej dirst stulbeni! kā man kretinē tādi idioti.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau to visu var izdarīt ļoti viegli tu pats tur faktiski neko neveido visi gaismas ķermēki (gaisma zobenam) asinis, lodes un viss parējais jau ir iekļauti Affter-Effects- Action Movie essentials un pat pats tupākais cilvēks kas kautvai vienu reizi ir atvēris AE mācēs uzbīdīt punktiņu īstajā vietā... Pamācības par to kā šo viosu ātri un ērti izdarīt ir atrodamas visur, pat youtube.com

Kapēc es cilvēkiem izjaucu biznesa plānus ?

Es domāju ka vienkārši esmu ļauns... ņemot vērā ka dievs radija mūs visus pēc sava ģīmja un līdzības dievs arī ir ļauns un nevēlas ka tādi sīkie te izspiež naudiņu no citiem maziem bērniņiem...

Link to comment
Share on other sites

1. Nemaz neteisu ar After Effects!

2. Kamēr jūs manu biznesu apceļat tamēr es esmu tādu skilu uzrāvis efektu likšanā!

3. Ir tādi kas nemācēs pat pašu iesākumu!

Skatijos es youtube ko citi taisa, smuki jau ir bet viņi video nemāk pielikt noskaņu lai viss vienādi izskatās, nevis tā ka kautkā nedabiski un efekti izceļās!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...