Jump to content
GIGN Forum

Acc On Csdm


Kaiba
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Mani sauc Artūrs.-šis ir drauga profils neņemat vērā!

Spelēju ar niku KAPCONIJS.

Es sajutu vēlmi iegūt Acc tiesības uz Gign CSDM servera, jo parasti csdm'ā sanāk visādi čīteri un sūda brāļi kas lamājās un daudz ko citu :P. spelēju diezgan bieži. ar acc tiesībām apieties māku. esmu nospelējis visai daudz. PUB ap 100h csdm ap 20+.

Komandas kuras velētos saņemt ir -xk xb. Ja neatbalstat tāpat paldies vismaz izmantošu izdevību.

Atbalstītāju nau.

Link to comment
Share on other sites

taa sanak, ka pedejaa laikaa visi prasa acc vien kam nav slinkums. emmm un kapconijam to4na nevar dot. Nepiedieniga uzvediba biezi vien un arii pubertates vecums vel nav pardzivots. Plus kamon vecit ja neviens tevi neiesaka ko tu sheit vel raxti.

Link to comment
Share on other sites

acīmredzot čalim ir vienkārša vēlme iegūt acc tapēc lai viņam viņas būtu.csdm nav redzēts.par pieteikumu:csdm neviens nalamājas,ir daži neaptēsti indivīdi kas to dara,bet reti.nav links uz online time @ csdm.nav admins kas tevi rekomendē.tādā tīri pohujā vispār prasi :)

jautājums:vai ar drauga profilu raksti pieteikumu lai tavam profilam neuzliek atvaļinājumu?

Link to comment
Share on other sites

:)

jautājums:vai ar drauga profilu raksti pieteikumu lai tavam profilam neuzliek atvaļinājumu?

Kaut ari neesmu iglu laiku seit ne postojis neko, bet spelejis gan esmu, tapec maniits tiesham neesi, bet piekritiishu l33t, kad ACC ir prasiits pilniiga PO**JA, liidz ar to vins doma, bus vai nebus tas vienalga bet meginat var, bet hollow atceries, sis ir gign nevis sytes.oo.lv serveris :) te ar taadu ACC pieteikumu vari nemaz nemeginat kautko dariit! :blablabla:

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...