Jump to content
GIGN Forum

Csdm...


bencik
 Share

Recommended Posts

Tatad vai varetu paluugt palielinaat to laiku (vai vispaar tas ir iespejams), kad tu neizdari nekaadu dmg enemy tev saak kachaties procenti nost :( Teikshu taa vnk besii araa, jo man skraidot tiko pa karti no savaam 20 naveem 5 bija vnk tapeec, kad es nevienu nesatiku :violent: Ok kad ir pilns serveris tad taa ir cita lieta, bet kad spelee 5 :5 vnk necieshama spelee. Kaut kaa neribaas vairaak gign.csdm pilnigi spelet neuzskatu, kad baigi noderigaa fiicha...

Zinu zinu shitaads topiks bija, bet gribu buut iipash :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vispaar man kaut kaa liekas, ka to joku vajadzeetu pavisam nonjemt nost. Lai arii pasen neesmu speeleejis csdm serverii un arii CS kaa taadu [deelj sava uuberkoju neta], tomeer vismaz man liekas, ka tas tiiri pamatiigi chakaree speeli. Okej, kemperi, protams, arii nav forsha lieta, bet no otras puses ir tachu admini, kas var ar to lietu tikt galaa un nezinu gan vai bezteemaa visu laiku skrienot un bliezhot visu aptveri var uzkachaat skillu. Labi, tas taads mans personiskais viedoklis. :)

Link to comment
Share on other sites

***nemāku atrast "add reply" pogu un un tapēc taisu bezjēdzīgu quote iepriekšējam postam***

Eziic, es no savas puses negribu iet spectatos lai skatītos kemperi, bet ja ir kādas nopietnākas problēmas, tad nekas neatliek kā vien iet spectatos, un tad es ieraugu daudz kemperus :(

P.S. Blood vajag vismaz 40 vai 50 ;)

Link to comment
Share on other sites

da okei-nenošauj-mirsti pats.man nav problēmas ar tovispār blood uz 20 varētu noņemt,lai visiem pēc atdzimšanas uzreiz ir motīvs skriet un kautkur močīt.arī noderīgāk būtu ja slapot pārstātu pie 1hp

Link to comment
Share on other sites

Nē nav šitā lieta forša. No rītiem vispār var neiet tur iekšā, jo ja tur kādi 7 cilvēki, tad liels procents, ka tevi nograuzīs šī štelle. Un l33t ar savām 20 sekundēm vispār var iet pakārties.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu plugins ir ok ja ir daudz cilvēku nevis ~5x5,... tad tu parasti nomirsti no ļaunā plugina nevis no cita čaļa,.

Un man liekas kas viss varētu palikt kā ir tikai vajadzētu uzlikt ka uz 1hp beidz dauzīts tas plugins, lai paliek 1hp,..

Vienīgi ta būs free fragi ar 1hp,.. nu butu labi ja varētu uzlikt tā lai kuri toč nav pakustējušies no round sākuma nodauza līdz nāvei, bet tos kuri kko meklē tos lai nenodauza līdz nāvei!! :)

Link to comment
Share on other sites

Bija NS uz H2 ilgu laiku, tad noņēma, jo maz spēlētāju bija. Nebūs tā, ka viņu vislaik kāds spēlēs. Un kādu tur reklāmrakstu? Popularizēšanai? :) Viss ar laiku izmirst. Natural Selection izmirst.

Link to comment
Share on other sites

NS ir jaunāka spēle par Cs, un arī krietni revolucionārāka un hardcorīgāka. Un nevarētu teikt, ka ns izmirst - bagemā vienmēr ir spēlētāji, kā arī daudzi spēlē steam serveros.

Un arī H2 noņēma serveri tāpēc, ka nevis spēlētāju bija maz, bet tāpēc, ka H2 administrācijas idiotiskās attieksmes dēļ spēlētāji aizgāja uz rush/bagem serveriem.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Njaa to blood dereetu palielinaat, amn tie kemperi mazaak trauceeja nekaa shitas shits :thumbsup: L33t tu vienmeer spele, kad ir daudz palyeru tapeec arii neizjuuti tadu nepatiikamu sajutu, kaa skriet pa karti un cereet buus, buus buus kaads pretinieks :)

Ko juus tieshi domajaat ar to NS ? Un jaa suur es domaju buutu tikai apsveicami, uzrakstiit kaadu raksitnju par NS, jo daudzi neizn kas tas taads vispaar ir...

tataad buus kaut kaada pilnveidoshana uz blood ?

Link to comment
Share on other sites

Saksim ar to, ka NS serveri vispar man liekas Latvijaa vairs nav. Nesen pirms kada 1,5 menesha aizklapeja arii rush ns serveri ciet. Taa kaa principaa tads latvieshu tautai ir vajadzigs. Bet cik es runaju ar wormu tur arii vajadzigs zinamas finanses, lai visu to lietu paceltu tuvak realitatei.

Link to comment
Share on other sites

mahmed, ns32.bagem.lv

:)

Bencik, vispār jau baigā offtopikā te ielīdu :), bet jā saņemšos un uzrakstīšu īsu aprakstiņu ievadu + 10 padomus, kā uzvesties pirmoreiz ienākot serverī vismaz tādā mērā lai ausis no kauna nenovīst uzzinot par sevi no pārējās komandas dažādus jaunumus par sevi, savu izcelsmi, fizioloģiju, prāta spējām un radurakstiem :)

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

NEMAINIET teemu! runaa jau par kko citu..

es jau cs nespeleeju apmeeram 4 meeneshus.. ieeju uz csdm skatos peec neiisa laika hp nemass nost. zajebis! es zinaaju ka taads ir! bet nahuj shitaadu likt uz ging.csdm!! nu poxuj uz time kemperiem! tagad tikai viena doma par gign! un taa nav laba! pievienoshos aarzemju forumos un spriediishu tur par gign!

Link to comment
Share on other sites

es jau cs nespeleeju apmeeram 4 meeneshus.. ieeju uz csdm skatos peec neiisa laika hp nemass nost. zajebis! es zinaaju ka taads ir! bet nahuj shitaadu likt uz ging.csdm!! nu poxuj uz time kemperiem! tagad tikai viena doma par gign! un taa nav laba! pievienoshos aarzemju forumos un spriediishu tur par gign!

LOL, ārzemju forumos apspriež GIGN :D

Link to comment
Share on other sites

Ja varētu kaut kā uztaisīt, ka no 00:00 līdz 12:00 noasiņošana sākas pēc kaadas 1 minūtes, bet no 12:00 līdz 00:00 pēc kādām 30 sekundēm, tad man nekādas pretenzijas nerastos vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...